Bertāns viens no “Wizards” pašizolācijā esošajiem basketbolistiem, tiek atcelts vēl viens mačs

21/01/2021 08:14

Dāvis Bertāns ir viens no sešiem Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Vašingtonas “Wizards” spēlētājiem, kuri Covid-19 protokola dēļ nevar piedalīties vienības treniņos un spēlēs.

Laikraksts “The Washington Post” šonedēļ ziņoja par kopumā astoņiem Covid-19 gadījumiem komandā, no kuriem septiņi ir spēlētāju vidū. Ievērojot NBA drošības un veselības protokolu, “Wizards” joprojām nevar nokomplektēt sastāvu ar astoņiem spēlētājiem, lai varētu aizvadīt spēli.

Covid-19 protokols šobrīd liedz piedalīties nodarbībās un mačos Bertānam, Deni Avdijam, Trojam Braunam junioram, Rui Hačimuram, Išam Smitam un Moricam Vāgneram. Tikmēr kreisās kājas augšstilba muskuļa traumu dziedē Rasels Vestbruks, bet kreisās kājas ceļgala krustenisko saišu plīsuma dēļ sezona beigusies Tomasam Braientam. Trešdien “Wizards” komandai tika ļauts aizvadīt pirmo treniņu, taču tika atcelta piektdien paredzētā cīņa viesos pret Milvoki “Bucks”.

Covid-19 uzliesmojuma dēļ atceltas jau sešas “Wizards” spēles un basketbolisti laukumā nav devušies teju divas nedēļas. ASV galvaspilsētas komandai nākamā spēle paredzēta svētdien izbraukumā pret Bertāna iepriekš pārstāvēto Sanantonio “Spurs”. “Wizards” ar trīs uzvarām 11 spēlēs ieņem priekšpēdējo vietu starp 15 Austrumu konferences komandām. Pārējās vienības aizvadījušas 13-16 spēles.

Sezonas pirmo mēnesi komandas sastāvā bija arī latviešu centra spēlētājs Anžejs Pasečņiks, taču pagājušajā nedēļā “Wizards” atbrīvoja viņu no sastāva.

Pieslēgties

Dienas fokusā

27/02/2021 22:52

Lieliskais “Jame” un “YEKINDAR” sniegums ļauj “Virtus.pro” iekļūt “IEM Katowice 2021” finālā

“IEM Katowice 2021” “CS:GO” turnīra finālu sasniegusi Mareka “YEKINDAR” Gaļinska pārstāvētā “Virtus.pro”. Latvietis jau otro dienu pēc kārtas demonstrēja fantastisku sniegumu, kas duetā ar komandas biedra Džami “Jame” Ali parādīto…