Bertānu iemainījušais funkcionārs saņems paaugstinājumu

Tomijs Šepards, sportazinas.com
Tomijs Šepards (pa labi) Foto: Washington Post

Latvijas izlases uzbrucēja Dāvja Bertāna pārstāvētā Nacionālās basketbola asociācijas () kluba Vašingtonas “Wizards” pagaidu ģenerālmenedžeris tuvākajā laikā varētu saņemt paaugstinājumu, noņemot no sava statusa vārdu “pagaidu”, vēsta medijs “Athletic”.

Medijs ziņo, ka nākamajā nedēļā Vašingtonas kluba vadība pavēstīs par pilntiesīga ģenerālmenedžera darba nodošanu Šeparda rokas.

Šepards ar “Wizards” organizāciju ir jau strādājis pēdējos 17 gadus, pildot dažādus amatus.

Iepriekš vēstījām, ka Vašingtonas kluba saimnieki vēlas piesaistīt Toronto “Raptors” ģenerālmenedžēri Masai Uridži, piedāvājot grandiozus līguma nosacījumus, kā arī iespējau kļūt par daļēju komandas īpašnieku. Udžiri no pārejas uz Vašingtonu atteicās.

Šepards par pagaidu ģenerālmenedžeri kļuva aprīlī, kad vienības īpašnieks Teds Leonsis atlaida Ērniju Grēnfīldu no basketbola operāciju prezidenta amata. Šepards nav kautrējies “pagaidu” amatu izmantot, veicot vairākus maiņu darījumus, tajā skaitā, no Sanantonio “Spurs” iegūstot Bertānu, kuram paredzēta vieta “Wizards” starta pieciniekā.

Funkcionārs ir atbildīgs par NBA draftā izvēlēto devīto numuru Rui Hačimuru no Gonzagas universitātes, kā arī virkni citiem darījumiem. Šepards nolēma atbrīvoties no Dvaita Hovarda, kā arī aizmainīt Čehijas saspēles vadītāju Tomašu Satoranski. Tāpat komandas rindās būs redzams kādreizējais līgas spīdeklis Aizeja Tomass, kurš pēdējās sezonās mocījies ar traumām.

Komandas īpašiekam simpatizē kā Šepards ir sācis komandas pārbūvi, tomēr priekšā vēl viena liela izvēle: līguma pagarināšana ar komandas līderi Bredliju Bīlu. Universālais aizsargs ir tiesīgs saņemt priekšlaicīgu līguma pagarināšanu jūlija beigās, noslēdzot trīs gadu maksimālo līgumu par 111 miljoniem dolāru.

Kā zināms, Bīls iepriekš izteicies, ka vēlas spēlēt komandā, kura cīnās par uzvarām, tādējādi, Šepardu gaida grūts darbs, pārliecinot Bīlu būt daļai no pārbuves procesa.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par