Beržerons un Maršānds izdemolē “Flyers” aizsardzību (VIDEO)

24/01/2021 09:53
Patriss Beržerons

Vakar un aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) norisinājās piecas spēles. Vienā no tām Bostonas “Bruins” ar 6:1 sagrāva Filadelfijas “Flyers”.

Ar trīs punktiem (2+1) izcēlās Bostonas līderi Patrīss Beržerons un Breds Maršānds. Mača laikā “Flyers” spēja izdarīt vien 17 metienus pa Jaroslava Halaka sargātajiem vārtiem, kamēr “Bruins” hokejisti kopā izdarīja 26 metienus.

Monreālas “Canadiens” ar 5:2 apspēlēja Vankūveras “Canucks”. Pēc 46 nospēlētajām minūtēm rezultāts bija 2:2, tomēr turpinājumā notikumi attīstījās visai strauji, “Canadiens” hokejistiem gūstot trīs vārtus astoņu minūšu laika. Šī spēle bija īpaša Monreālas kluba vārtsargam Kerijam Praisam, kurš izcīnīja savu 350. panākumu NHL.

Losandželosas “Kings” ar 2:4 zaudēja 2019. gada Stenlija kausa ieguvējai Sentluisas “Blues”. Savus pirmos vārtus “Blues” rindās guva aizsargs Torijs Krugs, kurš iepriekšējo septiņu sezonu garumā pārstāvēja Bostonu. Jāizceļ arī Sentluisas pašaizliedzīga spēle aizsardzībā – 17 bloķēti metieni, kamēr pretiniekiem vien trīs.

Tikmēr Vinipegas “Jets” iemeta sešas ripas Otavas “Senators” vārtos, svinot uzvaru ar 6:3. Pēc diviem periodiem Vinipega bija iedzinējos ar 2:3, noslēdzošajās 20 minūtēs gūstot četrus bezatbildes vārtus. Ar diviem goliem izcēlās Endrjū Kops, Polam Štjasnijam un Markam Šaiflijam 1+2, savukārt Blekam Vīleram 0+3.