Bērziņa “Larisa” piedzīvo neveiksmi Grieķijas čempionāta bronzas sērijas ceturtajā spēlē

21/06/2022 19:19
Jānis Bērziņš

Latvijas basketbolista Jāņa Bērziņa “Larisa” otrdien Grieķijas čempionāta bronzas sērijas ceturtajā mačā piedzīvoja neveiksmi. “Larisa” savā laukumā ar rezultātu 76:94 (25:16, 20:18, 13:26, 18:34) piekāpās Patras “Promitheas”, kas sērijā līdz trīs uzvarām panāca neizšķirtu 2-2.

Bērziņš laukumā 16 minūtes un 28 sekundes, kuru laikā guva četrus punktus, realizējot vienu no diviem divu punktu metieniem un divus soda metienus. Viņš arī izcīnīja četras atlēkušās bumbas, pa vienai reizei pārtvēra un pazaudēja bumbu, nopelnīja vienu personīgo piezīmi un noslēdza maču ar +/- rādītāju -10.

“Larisa” vienību no zaudējuma neglāba Stefans Mūdijs, kurš guva 26 punktus un sakrāja četras rezultatīvas piespēles. Tikmēr uzvarētāju rindās Niks Giks izcēlās ar 20 gūtajiem punktiem. Bronzas sērijas izšķirošā spēle notiks 23.jūnijā, mājinieku lomā esot “Promitheas” basketbolistiem.

Zelta godalgas pagājušajā nedēļā Grieķijas čempionātā izcīnīja Pirejas “Olympiacos”. Regulāro sezonu Larisas klubs ar 12 uzvarām 24 mačos noslēdza sestajā vietā un pirmo reizi vēsturē iekļuva izslēgšanas turnīrā, kur ceturtdaļfinālā ar 2-0 uzvarēja Rodas “Kolossos”, bet pusfinālā ar 2-3 atzina ULEB Eirolīgas vienības Atēnu “Panathinaikos” pārākumu.

Pērn Grieķijas čempionātā 39.reizi kluba vēsturē triumfēja Atēnu “Panathinaikos”.