Bērziņa pārstāvētā “Larisa” vēl neizcīna Grieķijas bronzu

18/06/2022 19:19
Jānis Bērziņš

Latvijas basketbolista Jāņa Bērziņa “Larisa” sestdien Grieķijas čempionāta bronzas sērijas trešajā mačā piedzīvoja neveiksmi. “Larisa” viesu lomā ar rezultātu 78:83 (13:21, 25:19, 24:16, 16:27) piekāpās Patras “Promitheas”, kas sērijā līdz trīs uzvarām samazināja starpību, panākot 1-2.

Bērziņš laukumā bija deviņas minūtes un 40 sekundes, kuru laikā pa grozu nemeta, bet izcīnīja sešas atlēkušās bumbas, trīs reizes rezultatīvi piespēlēja, pieļāva vienu kļūdu, vienu reizi pārtvēra pretinieku piespēli, bloķēja vienu pretinieku metienu, nopelnīja vienu personīgo piezīmi un sakrāja +/- rādītāju -1. “Larisa” vienībā Osmans Krubali izcēlās ar 15 gūtajiem punktiem un 11 atlēkušajām bumbām.

Uzvarētāju rindās rezultatīvākais ar 25 punktiem bija Dimitris Agravanis. Zelta godalgas piektdien Grieķijas čempionātā izcīnīja Pirejas “Olympiacos”. Regulāro sezonu Larisas klubs ar 12 uzvarām 24 mačos noslēdza sestajā vietā un pirmo reizi vēsturē iekļuva izslēgšanas turnīrā, kur ceturtdaļfinālā ar 2-0 uzvarēja Rodas “Kolossos”, bet pusfinālā ar 2-3 atzina ULEB Eirolīgas vienības Atēnu “Panathinaikos” pārākumu.

Pērn Grieķijas čempionātā 39.reizi kluba vēsturē triumfēja Atēnu “Panathinaikos”.