Strēlnieka sniegums atnes CSKA pirmssezonas trofeju, Bērziņam rezultatīvs mačs Polijā

11/09/2020 22:19

VTB līgas klubs Maskavas CSKA šodien svinēja uzvaru pār Saratovas “Avtodor” ar 93:67, izcīnot “Ņevas kausu”.

Lielisks uzvarētāju rindās bija Jānis Strēlnieks. Latvietis spēli sāka starta pieciniekā, sev atvēlētajās 19 minūtēs iemetot 19 punktus (2p. 1/3; 3p. 5/5, s.m. 2/2) un divām piespēlēm. Latvijas izlases spēlētājs kļuva par CSKA rezultatīvāko spēlētāju savā komandā.

Pretiniekiem ar 12 punktiem izcēlās Markels Starss.

CSKA uzvarēja arī vakar, pārspējot Sanktpēterburgas “Zenit” ar 80:78, līdz ar ko šo mini turnīru komanda noslēdza bez zaudējumiem.

Latvijas basketbolists Jānis Bērziņš piektdien Polijas čempionāta ceturtās kārtas spēlē iemeta 15 punktus un palīdzēja Zelonas Guras “Stelmet Enea” izcīnīt jau ceturto uzvaru četrās spēlēs.

Bērziņa pārstāvētā vienība savā laukumā ar 92:73 (24:24, 25:7, 24:26, 19:16) uzvarēja Glivices GTK, svinot jau ceturto uzvaru pēc kārtas.

Latviešu basketbolists laukumā pavadīja 18 minūtes un deviņas sekundes, kuru laikā iemeta 15 punktus un izcīnīja četras bumbas zem groziem. Bērziņš grozā raidīja vienīgo divpunktu, kā arī četrus no astoņiem trīspunktu metieniem. Tāpat viņš iemeta savu vienīgo “sodiņu”, reizi bloķēja pretinieka metienu, nopelnīja piecas personīgās piezīmes, bet “Stelmet Enea” ar latvieti laukumā iemeta par 11 punktiem vairāk nekā ielaida.

Rezultatīvākais uzvarētāju rindās ar 27 punktiem bija Gabriels Lundbergs.

Tikmēr Glivices komandā 25 punkti un 11 atlēkušās bumbas Džordonam Varnado.

“Stelmet Enea” pēc četrām spēļu kārtām cīnās bez zaudējumiem un pirmajā vietā līgā, kamēr Mārtiņa Laksas pārstāvētā Ļubļinas “Start”ar divām uzvarām trīs spēlēs ir trešā.