Bērziņš: Salāks pret “Sochi” komandu turēja mūs spēlē

Daniels Bērziņš, sportazinas.com
Daniels Bērziņš | Foto: dinmoriga.lv

Kontinentālās hokeja līgas () komandas Rīgas “Dinamo” uzbrucējs dalījās emocijās pēc piedzīvotā zaudējuma “Sochi” vienībai.

Jau vēstījām, ka Rīgas “Dinamo” piektdien regulārā čempionāta sestā izbraukuma pirmajā spēlē viesos ar 2:3 (1:0, 0:1, 1:2) piekāpās “Sochi” komandai.

Jaunais uzbrucējs pastāstīja par sajūtām pēc mača: “Žēl, ka šādi sanāca zaudēt spēli. Mačs bija grūts, bet pratām izlīdzināt rezultātu. Sajūtas ir ļoti nepatīkamas.”

“Mēs Piņķos trenējamies uz mazā laukuma. Šeit bija treniņš. Nekas ārkārtējs tomēr nebija. Varbūt ir lielāka burzma. Ir mazāk jāslido. Pašam grūtāk nebija spēlēt,” turpināja Bērziņš.

Latvijas komandas uzbrucējs komentēja: “It kā ripai pieskāros, bet blakus bija arī Sotnieks. Nezinu, kam viņi to golu ieskaitīja. Tam gan nav tik lielas nozīmes, pie punktiem netikām. Salāks mūs turēja spēlē.”

Svētdien rīdzinieki viesosies pie Sanktpēterburgas SKA un aizvadīs pēdējo spēli pirms izlašu pārtraukuma. No pauzes Latvijas komanda atgriezīsies 12.novembrī, kad uzsāks piecu mājas spēļu sēriju.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par