Bērziņš un Freimanis kopā gūst 27 punktus komandas panākumā Polijas čempionātā

30/10/2020 22:59
Rolands Freimanis

Latvijas basketbolisti Jānis Bērziņš un Rolands Freimanis piektdien guva attiecīgi 16 un 11 punktus, Zelonas Guras “Stelmet Enea” komandai svinot septīto panākumu astoņās Polijas augstākās līgas spēlēs.

Latviešu pārstāvētā vienība izbraukumā ar rezultātu 90:67 (24:17, 21:24, 22:11, 23:15) pārspēja Vloclavekas “Anwil”.

Bērziņš laukumā pavadīja 25 minūtes un 27 sekundes, kuru laikā realizēja divus no trim divpunktu metieniem un četrus no astoņiem tālmetieniem. Tāpat viņš izcīnīja piecas atlēkušās bumbas, divreiz rezultatīvi piespēlēja, divreiz pārķēra bumbu, pieļāva četras kļūdas, divas reizes pārkāpa noteikumus un tika pie efektivitātes koeficienta 16.

Tikmēr Freimanis spēlēja 22 minūtes un 50 sekundes, grozā raidot visus trīs divpunktu metienus un abus soda metienus, kā arī vienu no četriem “trejačiem”. Viņa kontā arī piecas bumbas zem groziem, trīs piezīmes, viens izprovocēts pārkāpums pretiniekam un 13 efektivitātes koeficienta punkti.

Latviešu pārstāvētajā komandā ar 19 punktiem un septiņām atlēkušajām bumbām izcēlās Bleiks Reinoldss.

“Stelmet Enea” ar septiņām uzvarām astoņās spēlēs ieņem septīto vietu turnīra tabulā, bet Mārtiņa Laksas pārstāvētā Ļubļinas “Start” ar bilanci 8-3 ir otrā.