“Betsafe”/”Ulbroka” un “Pārgauja” pusfinālos aizvada pagarinājumus

25/03/2018 23:25

“Betsafe”/”Ulbroka” un Stalbes “Pārgauja” komandas svētdien pagarinājumos svinēja uzvaras “Elvi Florbola līgas” izslēgšanas turnīra pusfināla ceturtajās spēlēs, sērijās panākot neizšķirtu.

Valsts čempione “Betsafe”/”Ulbroka” viesos ar rezultātu 6:5 (2:2, 2:3, 1:0, 1:0) uzvarēja Kocēnu “Rubene” vienību, sērijā līdz četrām uzvarām panākot 3-1.

Ulbrokas komanda mača gaitā zaudēja ar 2:4, bet 45.minūtē panāca izlīdzinājumu 5:5. Pamatlaikā uzvarētājs netika noskaidrots, bet pagarinājumā otrajā minūtē uzvaras vārtus “Betsafe”/”Ulbroka” labā guva Edžus Ceriņš.

Uzvarētājiem šajā mačā Ceriņš izcēlās ar diviem vārtiem un rezultatīvu piespēli, bet zaudētājiem divus vārtus guva un reizi asistēja Renārs Jēkabsons.

Tikmēr Cēsīs notikušajā mačā “Pārgauja” pagarinājumā ar 6:5 (3:3, 0:2, 2:0, 1:0) uzvarēja “Valmieru”.

Šajā mačā Stalbes komanda atspēlējās no 3:5, uzvaras vārtus pagarinājuma sestajā minūtē iemetot Laurim Ābolam.

“Pārgaujai” ar diviem precīziem metieniem izcēlās Olafs Zvīnis, bet “Valmierai” divas reizes precīzs bija Ivars Laktiņš, kamēr Aigars Belasovs tika pie 1+2.

Jau vēstīts, ka “Betsafe”/”Ulbroka” ceturtdaļfinālā ar 4-1 apspēlēja Talsu NSS/”Krauzers”, bet Kocēnu “Rubene” ar 4-2 pārspēja Cēsu “Lekringu”. Savukārt “Valmiera” ceturtdaļfināla sērijā ar rezultātu 4-0 pārspēja “Ķekavu”, bet “Pārgauja” ar 4-3 uzvarēja regulārā čempionāta spēcīgāko komandu “Lielvārdi”/”Fat Pipe”.

Šajā sezonā “Elvi Florbola līgas” dalībnieku rindas papildināja “Ogres vilki” un Igaunijas čempione Tartu EMU, bet vairs nespēlēja galvaspilsētas komandas “Rīga” un “Rockets”, tāpēc jau trešo sezonu pēc kārtas regulārajā turnīrā startēja 12 komandas. Igaunijas vienība nepretendēja uz dalību izslēgšanas sacensībās, tomēr tāpat tā palika aiz pirmā astotnieka.

Iepriekšējā sezonā par čempioniem tika kronēti “Betsafe”/”Ulbroka” florbolisti, kuri finālmačā “Arēnā Rīga” ar 7:4 pārspēja Lielvārdes komandu, pirmo reizi kluba vēsturē triumfējot Latvijas čempionātā. Savukārt bronzas mačā “Pārgauja” dramatiskā cīņā pagarinājumā ar 7:6 uzvarēja “Valmieru”, pirmo reizi tiekot pie Latvijas čempionāta medaļām.