Bez izpildītiem normatīviem – Latviju PČ vieglatlētikā telpās pārstāvēs divi sportisti

22/02/2024 13:46
Nokopēts
Gunta Vaičule

No 1. līdz 3. martam Glāzgovā notiks pasaules čempionāts vieglatlētikā telpās. Kā informē Latvijas Vieglatlētikas savienība (LVS), tad Latviju čempionātā pārstāvēs Gunta Vaičule un Artūrs Pastors 400 metru sprintā.

Čempionāta kvalifikācijas latiņa pacelta ļoti augstu, turklāt katrā disciplīnā ir sacensību organizatoru noteiktais dalībnieku skaits, kas nav pārāk liels. No Latvijas vieglatlētiem nevienam nav izdevies sasniegt normatīvu. Savukārt sacensību noteikumi nosaka, ka šādā gadījumā valstij atļauts pieteikt vienu sievieti un vienu vīrieti bez izpildīta normatīva konkrētas disciplīnās.

LVS ģenerālsekretārs Dmitrijs Miļkevičs: “Mēs gribējām pieteikt kārtslēcēju Valteru Kreišu, bet šajā disciplīnā ir strikti noteikts, ka var startēt tikai pēc ranga 12 labākie. Līdz ar to šajā čempionātā Latvijas vieglatlētu līdzjutēju akcents būs uz 400 metriem. Lai mūsu sportistiem izdevušies starti!”

Artūrs Pastors šogad Latvijas čempionātā Valmierā sasniedza savu labāko rezultātu telpās (jeb short track “sh”) 400m – 47,61 sekundes. Savukārt Vaičules labākais rezultāts “sh” ir 52,85 sekundes, kas sasniegts pagājušajā gada Eiropas čempionātā telpās.

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām