Bez kluba esošais Pasečņiks šobrīd veic pārrunas galvenokārt ar NBA komandām

05/08/2019 20:55
Nokopēts
Anžejs Pasečņiks, www.sportazinas.com

Pagaidām bez kluba esošais latviešu centrs Anžejs Pasečņiks šobrīd veic pārrunas galvenokārt ar Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) klubiem, basketbolists atklāja portālam “Sportazinas.com”.

“Pagaidām risinās pārrunas un vēl neko konkrētu nevaru pateikt,” atklāja 23 gadus vecais latvietis. “Man šobrīd nav parakstīts līgums un esmu brīvais aģents, bet, teiksim tā, sarunas notiek galvenokārt ar NBA komandām. Protams, vienmēr lietas var sagrozīties dažādi, bet konkrētāk nevaru komentēt.”

Jau ziņots, ka Pasečņiks šovasar spēlēja NBA Vasaras līgā Vašingtonas “Wizards” sastāvā. Viņš Vasaras līgā spēlēja pirmo reizi, bet vidēji latvietis aizvadītajos mačos guva četrus punktus un sakrāja 5,3 atlēkušās bumbas.

Basketbolista iepriekšējā komanda Filadelfijas “76ers”, kam iepriekš piederēja tiesības uz viņu, neparakstīja līgumu ar centru un atteicās no tiesībām. 2017. gada draftā Pasečņiku ar 25. numuru izraudzījās Orlando “Magic” komanda, taču viņš tika aizmainīts uz Filadelfiju pret 2020. gada pirmās un otrās kārtas drafta izvēlēm. Pagaidām Pasečņiks nav aizvadījis nevienu spēli NBA.

Pasečņiks pēdējās četras sezonas spēlēja Spānijas spēcīgākās līgas komandā “Gran Canaria”. Aizvadītajā sezonā viņš 26 mačos guva vidēji 5,4 punktus un sakrāja trīs atlēkušās bumbas, bet daļu sezonas bija savainots. Latvietis gan demonstrēja atzīstamu metienu precizitāti, no spēles realizējot 51,2%.

Pirms došanās uz Spāniju latvietis spēlēja “VEF Rīga” komandā.

Pasečņiks: Nebija plāns spēlēt NBA Vasaras līgā, bet divas dienas pirms sākuma piezvanīja aģents

 

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
5.78
4.35
1.54
1.49
4.34
6.52
4.15
3.34
1.95
1.2
-
3.75
2.55
-
1.42
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām