Bez komandas esošajam 2016. gada NBA čempionam ir ieplānota tikšanās ar “Bucks”

Ērls Džozefs Smits, sportazinas.com
Ērls Džozefs Smits | Foto: NBA

Tuvākajās dienās 33 gadus vecais aizsargs tiksies ar Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Milvoki “Bucks” pārstāvjiem, lai mēģinātu vienoties par sadarbību, vēsta “The Athletic” apskatnieks Šams Šaranija.

Pēdējās piecas sezonas veterāns aizvadīja Klīvlendas “Cavaliers” rindās, un 2016. gadā kļuva par NBA čempionu. Taču 2018./2019. gada sezonā viņš laukumā gāja tikai 11 reizes, un 2018. gada novembrī tika paziņots, ka aizsargs vairs nebūs komandas pieteikumā.

Par vienu no iemesliem kļuva paša Smita paustais viedoklis intervijā ar mediju “The Athletic”, kurā viņš kritizēja komandas sniegumu: “Nedomāju, ka mērķis šobrīd ir gūt uzvaras vai iet laukumā un censties par katru cenu izcīnīt panākumu. Nevēlos šeit būt, ja negrasāmies cīnīties un gūt uzvaras.”

Jāatzīmē, ka aizvadītajā sezonā “Cavaliers” spēja izcīnīt vien 19 panākumus 82 spēlēs, ierindojoties 14. vietā Austrumu konferencē.

Līgums ar amerikāni tika lauzts 15. jūlijā, Smitam kļūstot par neierobežoti brīvo aģentu. Jau drīz viņš sēdīsies pie galda ar “Bucks” pārstāvjiem, lai noslēgtu abpusēji izdevīgu darījumu.

Ar 60 uzvarām “Bucks” kļuva par NBA regulārā turnīra labāko komandu, ka arī bez problēmām pārvarēja divas “play-off” kārtas. Taču Austrumu konferences finālā Milvoki zaudēja nākamajai čempionei Toronto “Raptors” ar 2-4.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par