Bez Porziņģa sastāvā “Knicks” zaudē Bruklinas “Nets” (+VIDEO)

17/03/2017 09:03

Ņujorkas “Knicks” komanda, Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēli aizvadot bez latvieša Kristapa Porziņģa, ceturtdien otro reizi pāris dienu laikā piekāpās līgas vājākajai vienībai Bruklinas “Nets”.

Ņujorkas derbijā “Knicks” cieta neveiksmi savā laukumā ar rezultātu 110:121 (33:28, 28:26, 26:38, 23:29). “Nets” laukumā dominēja otrajā puslaikā un, kā vēsta vietējie mediji, tas noticis pēc tam, kad pārtraukumā ģērbtuvē Džeremijs Lins, kurš savulaik NBA kļuva slavens tieši “Knicks” rindās, veicis iedvesmojošu uzrunu un aicinājis savu komandu palikt pozitīvai.

Pirmajā puslaikā “Nets” realizēja vien divus no 16 tālmetieniem, kamēr “Knicks” uzbruka ar 50% precizitāti no spēles un spēja iegūt pat 11 punktu pārsvaru. Tomēr trešajā ceturtdaļā “Nets” trāpīja piecus trejačus pēc kārtas un kopā sameta 38 punktus, pārņemot iniciatīvu.

Uzvarētājiem 24 punktus sameta Bruks Lopess, bet ar 20 punktiem un desmit atlēkušajām bumbām izcēlās Rondejs Holiss-Džefersons, kamēr pats Lins izcēlās ar 15 punktiem un astoņām rezultatīvām piespēlēm.

Tikmēr “Knicks” sastāvā ar 23 punktiem un astoņām atlēkušajām bumbām atzīmējās Kails O’Kvins, sasniedzot karjeras rezultativitātes rekordu, bet 22 punktus guva Deriks Rouzs, kamēr 17 punkti bija komandas ierastajam uzbrukuma līderim Karmelo Entonijam.

Zīmīgi, ka iepriekšējā mačā O’Kvins nemaz netika laukumā, bet šoreiz sekmīgi izmantoja Porziņģa prombūtni.

Kā vēstīts, Porziņģis šajā mačā nespēlēja augšstilba sasituma dēļ, bet paredzams, ka nākamajā spēlē, kas būs vien pirmdien, “Knicks” uzsākot izbraukumu rietumkrastā, latvietis atgriezīsies laukumā.

“Knicks” komanda ar NBA pastarīti “Nets” tikās arī svētdien, kad piekāpās pretiniekiem ar 112:120. Pēc tam vienība ceturtdien uzvarēja Indiānas “Pacers”, šajā cīņā Porziņģim gūstot traumu, tomēr divas uzvaras pēc kārtas šogad “Knicks” basketbolisti joprojām nav spējuši gūt.

2013.gadā “Knicks” triumfēja Atlantijas divīzijā, bet pēc ceturtdienas zaudējuma kļuvis oficiāli zināms, ka šī būs ceturtā sezona pēc kārtas, ko vienība noslēgs ar negatīvu uzvaru un zaudējumu bilanci.

Gaidāmā izbraukumā pirmajā mačā Ņujorkas vienība pirmdien viesosies pie Losandželosas “Clippers”, kam zaudējusi iepriekšējās deviņās savstarpējās spēlēs, bet sērija 25.martā noslēgsies ar cīņu pret Dāvja Bertāna pārstāvēto Sanantonio “Spurs”.

Porziņģis šosezon 58 mačos vidēji iemetis 18,0 punktus un izcīnījis 7,2 atlēkušās bumbas, kā arī bloķējis 2,0 metienus.

“Knicks” ar 27 uzvarām 69 mačos atrodas Austrumu konferences kopvērtējuma 12.vietā, taču izslēgšanas turnīru tā var sasniegt vairs tikai teorētiski. Līdz regulārās sezonas beigām Ņujorkas vienībai atlikušas 13 spēles un astotajā pozīcijā esošajai Detroitas “Pistons” ir par sešiem panākumiem vairāk.

Tikmēr “Nets” komanda šosezon 68 spēlēs guvusi vien 13 panākumus, kas ir pārliecinoši vājākais rādītājs līgā.