Bezzubova slepkavības lietā pieaudzis aizdomās turēto skaits

01/06/2021 23:27

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavības lietā aizdomās turēto skaits pieaudzis līdz 12, turklāt trīs no tiem atrodas apcietinājumā, intervijā LTV raidījumam “Aktuālā intervija 1:1” atzina Valsts policijas priekšnieks Armands Ruks

20.maijā Ruks intervijā TV3 raidījumam “900 sekundes” pastāstīja, ka tobrīd lietā bija desmit aizdomās turētie. Savukārt šovakar intervijā LTV viņš atzina, ka aizturēto skaits ir palielinājies.  Ruks stāstīja, ka futbola aģenta slepkavība bijusi profesionāli pastrādāts noziegums, kur katrai iesaistītajai personai ir sava loma un par citu iesaistīto cilvēku lomu tās nav zinājušas. “Tās ir atbalsta funkcijas, organizēšanas funkcijas un citas,” piebilda Ruks. Ruks gan nekomentēja vai policijai ir zināms pasūtītājs.

Policija nozieguma motīvus ir apzinājusi un strādā ar divām versijām, taču likumsargi sliecas uzskatīt, ka noziegums nav saistīts ar Bezzubova profesionālo darbību. Tāpat Ruks apliecināja, ka policija šīs lietas izmeklēšanā komunicējusi ar Bezzubova draugu Vladimiru Koļesņičenko.

Bezzubovs tika nošauts 14.aprīļa rītā Rīgā, Purvciemā. Izbraucot uz Gunāra Astras ielas, Bezzubova vadītajai automašīnai tika aizšķērsots ceļš un futbola aģenta virzienā no automātiskā ieroča tika raidīti vairāki šāvieni. Nākamajā naktī Mežaparkā tika atrasta sadedzināta uzbrukumā izmantotā automašīna “BMW X5”.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Mareks Mejeris
01/08/2021 21:01

Latvijas vīriešu izlase rezultatīvā mačā Valmierā apspēlē Slovākiju

Latvijas vīriešu basketbola izlase šodien Valmierā pārbaudes spēlē uzvarēja Slovākiju. Spēle Vidzemes Olimpiskajā centrā beidzās ar rezultātu 91:84 (21:20, 29:19, 21:27, 20:18). Latvijas izlasē rezultatīvākais bija Rihards Lomažs, kurš guva…