Biatlonistes karjeru noslēdz arī Ekhofa

16/03/2023 15:14
Nokopēts
Tīrila Ekhofa

Titulētā norvēģu biatloniste Tīrila Ekhofa noslēdz savu karjeru, vēsta Starptautiskā Biatlona savienība (IBU).

Ekhofa šonedēļ kļuva par ceturto augstas klases biatlonisti, kura paziņojusi par karjeras noslēgšanu.  Kā zināms, pirms 32 gadus vecās norvēģietes, kura šosezon veselības problēmu dēļ nestartēja, lēmumu noslēgt karjeru pieņēma arī viņas tautiete Marte Ulsbū-Reiselanna, vāciete Denīze Hermane-Vika un Anaisa Ševaljē-Bušē no Francijas.

“Biatlons manā mūžā ir bijis gandrīz tik, cik sevi atminos. Ir grūti iedomāties dzīvi bez tā,” Norvēģijas Slēpošanas federācijas izplatītajā paziņojumā citēta Ekhofa. “Pagājušajā gadā es jau biju nedaudz malā, tāpēc šķiet, ka lēmums noslēgt karjeru ir bijis dabisks. Tas ir dīvaini un nedaudz skumji, bet savā ziņā arī jauki.”

Ekhofa kļuva par Pasaules kausa kopvērtējuma uzvarētāju 2020./2021.gada sezonā un viņas kontā ir 23 godalgas olimpiskajās spēlēs un pasaules čempionātos. Norvēģiete ir 2014.un 2022.gada olimpiskā čempione jauktajā stafetē un desmitkārtēja pasaules čempione, individuālajās distancēs triumfējot 2021.gadā sprintā un iedzīšanā.

Pasaules kausa izcīņas individuālajās sacensībās Ekhofa karjeras laikā startēja 288 reizes un izcīnīja 29 uzvaras, no kurām 14 – sprintā.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām