Bičevska komanda Čehijas čempionātā uzvar Freiberga pārstāvēto vienību

11/11/2020 21:56
Māris Bičevskis

Latvijas uzbrucēja Māra Bičevska pārstāvētā “Mlada Boleslav” trešdien Čehijas ekstralīgas spēlē savā laukumā uzvarēja Brno “Kometa”, kuras rindās spēlēja Ralfs Freibergs, bet viesos uzvara tika Gunta Galviņa pārstāvētajai Tršinecas “Ocelārži”.

“Mlada Boleslav” mājās ar 2:1 (0:0, 1:0, 1:1) uzvarēja “Kometa”.

Bičevskis laukumā pavadīja 15 minūtes un 38 sekundes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa vārtiem, uzvarēja septiņos no 14 iemetieniem.

Zaudētāju rindās Freibergs laukumā pabija 17 minūtes un 17 sekundes un spēli noslēdza ar neitrālu +/- koeficientu.

Citā spēlē Gunta Galviņa pārstāvētā Tršinecas “Ocelārži” viesos ar 3:1 (0:1, 1:0, 2:0) pieveica Liberecas “Bili Tygri”.

Galviņš nospēlēja 17 minūtes un 16 sekundes, galvenajos statistikas rādītājos neatzīmējoties.

Šosezon Čehijas spēcīgākajā līgā spēlē 14 komandas. Covid-19 pandēmijas dēļ vienības aizvadījušas atšķirīgu spēļu skaitu – no pieciem līdz deviņiem mačiem.

“Ocelārži” ar 14 punktiem piecos mačos ir ceturtā, Bičevska vienībai sešās spēlēs 11 punkti un septītā pozīcija, Brno “Kometa” ar trim punktiem piecās spēlēs ieņem 11.vietu, kamēr Oskara Cibuļska un Uvja Balinska pārstāvētā Litvīnovas “Verva” ar tādu pašu bilanci atrodama 12.vietā.