Bičevska pārstāvētā “Mlada Boleslav” sasniedz Čehijas čempionāta pusfinālu

23/03/2021 20:28
Māris Bičevskis

Latvijas uzbrucēja Māra Bičevska pārstāvētā “Mlada Boleslav” komanda otrdien sasniedza Čehijas hokeja ekstralīgas pusfinālu. “Mlada Boleslav” ceturtdaļfināla ceturtajā spēlē viesos ar rezultātu 5:3 (0:2, 1:1, 4:0) pārspēja Pardubices “Dinamo”, sērijā līdz četrām uzvarām nodrošinot panākumu ar 4-0.

Viesi pēc nospēlētas 21 minūtes bija iedzinējos ar 0:3, taču atspēlējās un svinēja uzvaru. Bičevskis otrdien uz ledus pavadīja 19 minūtes un 34 sekundes, kuru laikā vienreiz meta pa vārtiem, uzvarēja desmit no 19 iemetieniem un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +1. Tikmēr aizsarga Ralfa Freiberga pārstāvētā Tršinecas “Ocelārži” ir vadībā 2-0 pret Brno “Kometa”. Pēc pusfinālu sasniegšanas komandas tiks no jauna izsētas.

“Mlada Boleslav” un “Ocelārži” no izslēgšanas spēļu pirmās kārtas bija brīva. Pirmo kārtu nepārvarēja Oskara Cibuļska un Uvja Balinska pārstāvētā Litvīnovas “Verva”, kas sērijā līdz trim uzvarām ar 0-3 piekāpās Hradeckrālovas “Mountfield”. Gunta Galviņa pārstāvētā komanda Ostravas “Vītkovice Ridera” sērijā ar 1-3 zaudēja Brno “Kometa”. Čehijas ekstralīgā šosezon spēlē 14 komandas, no kurām četras pirmās nodrošināja vietu ceturtdaļfinālā, nākamās astoņas sacentās astotdaļfinālā, bet divas pēdējās “play-off” neiekļuva.