Bičevskim sezona galā, Balinskis soļa attālumā no noslēgšanas

12/03/2023 22:12
Uvis Balinskis

Šovakar Čehijas hokeja līgā sezonas noslēdzās Māra Bičevska pārstāvētajai “Mlada Boleslav”.

Latvieša komanda “play-in” mačā ar 1:5 zaudēja Brno “Kometa”, sērijā līdz trīs uzvarām piekāpjoties ar 1-3. Sezonas pēdējā cīņā uzbrucējs laukumā pavadīja 16 minūtes un divas sekundes, izdarot trīs metienus, uzvarot desmit no 17 iemetieniem un spēli noslēdzot ar negatīvu lietderību -3.

Tikmēr Uvja Balinska pārstāvētā Liberecas “Bili Tygri” papildlaikā ar 1:2 atzina Plzeņas “Škoda” pārākumu, rezultātam sērijā kļūstot 2-2. Viena no Čehijas līgas zvaigznēm Balinskis nospēlēja 25 minūtes un 20 sekundes, izdarīja vienu rezultatīvu, kā arī iekrāja negatīvu lietderību. Ja nākamajā mačā “Bili Tygri” zaudēs, tad arī Balinskim sezona būs galā.

Citas līgas

Zviedrijas pēc spēka otrās līgas (“Allsvenskan”) “play-in” sērijas pirmajā spēlē Renāra Krastenberga pārstāvētā AIK ar 5:2 apspēlēja “Almtuna” un izvirzījās vadībā ar 1-0. Krastenbergs guva komandas ceturtos vārtus, atzīmējoties vairākumā pirmajā trešdaļā.

Andris Džeriņš izdarīja rezultatīvu piespēli arī Dānijas līgas ceturtdaļfināla otrajā mačā, kas gan neglāba viņa pārstāvēto Herningas “Blue Fox” no neveiksmes pret “Frederikshavn” ar 3:4. Rezultāts sērijā kļuva 1-1. Savukārt Gunāra Skvorcova pārstāvētā Odenses “Bulldogs” ar 1:4 zaudēja “Herlev”, ļaujot pretiniekiem panākt izlīdzinājumu sērijā – 1-1.

Austrijā Artūra Kuldas pārstāvētā “Villach” ar 3:4 zaudēja KAC vienībai, kuras sastāvā joprojām nav atrodams Rihards Bukarts. Rezultāts sērijā 2-1 par labu “Villach”.

Tikmēr Slovākijas līgas “play-in” sērijā “Dukla Michalovce” ar 3:2 pieveica “Dukla Trenčin” un panāca izlīdzinājumu sērijā, rezultātam kļūstot 2-2. Uzvarētāju rindās spēlēja Kristaps Bazevičs un Patriks Zabusovs, savukārt Vitālijs Pavlovs gan nespēlēja.