Bičevskim un Bukartam divu punktu spēles Čehijā

27/01/2023 22:04
Māris Bičevskis

Šovakar Čehijas hokeja līgā vairāki latviešu hokejisti atzīmējušies ar rezultativitātes punktiem.

Māris Bičevskis izcēlās ar 1+1 “Mlada Boleslav” zaudējumā papildlaikā pret Kristofera Binduļa pārstāvēto “Česke Budejovice”. Bičevskis laukumā pavadīja 16 minūtes un 44 sekundes, uzvarēja sešus no 12 iemetieniem un mača pabeidza ar +1, bet Bindulim 16:05 minūtes un negatīva lietderība -2.

Divi (1+1) punkti arī Robertam Bukartam, viņa pārstāvētajai Ostravas “Vitkovice Ridera” ar 2:5 zaudējot “Mountfield”. Pieredzējušajam uzbrucējam 17:48 minūtes uz ledus un negatīva lietderība -2.

Neveiksmi piedzīvoja arī Kārļa Čukstes pārstāvētā Tršinecas “Ocelari”, kura ar 1:4 zaudēja Karlovi Vari “Energie”. Aizsargs nospēlēja 19 minūtes un 14 sekundes, nopelnot negatīvu lietderību -1.

Zaudējumu cieta arī Kladno “Rytiri” – 0:3 pret Brno “Kometa”. Oskars Cibuļskis nospēlēja 23 minūtes un 27 sekundes, nopelnot lietderību -1, bet Kristaps Sotnieks nospēlēja 10 minūtes un 32 sekundes, arī nopelnot negatīvu lietderību -1.

Latviešu aizsargu pārstāvēto komandu duelī pārāka izrādījās Uvja Balinska Liberecas “Bili Tygri” – 5:1 pret Litvinovas “Verva”. Balinskim 22:15 minūtes uz ledus. Pretinieku vienībā Kristapam Zīlem 19:46 minūtes laukumā, viena rezultatīva piespēle un lietderība -1, bet Jānim Jakam 15:25 minūtes uz ledus un arī negatīva lietderība -1.

Slovākija

Patriks Zabusovs guva vārtus spēlē, kurā viņa un Vitālija Pavlova pārstāvētā “Poprad” izlaida divu vārtu pārsvaru un papildlaikā ar 3:4 zaudēja “Poprad” vienībai, kuras sastāvā ar rezultatīvu piespēli izcēlās Frenks Razgals. Vēl vienā mačā Filipa Bunča pārstāvētā “Nitra” ar 4:3 pārpsēja Mārtiņa Karsuma pārstāvēto “Liptovsky Mikulas”, nevienam no latviešiem ar punktiem neatzīmējoties.

Aizsargs Patriks Ozols guva uzvaras vārtus Trenčinas “Dukla” panākumā pār “Presov”. Pie uzvaras tika arī Roberta Mamčica pārstāvētā “Nove Zamky”, pārspējot Bratislavas “Slovan” ar 3:2.

Zviedrija

“Allsvenskan” turnīrā Renārs Krastenbergs iemeta ripu spēlē, kurā AIK ar 2:4 zaudeja “Kristianstad”. Tikmēr Georgs Golovkovs izdarīja rezultatīvu piespēli, kas neglāba viņa pārstāvēto “Almtuna” no zaudējuma pret “BIK Karlskoga”.

Citas līgas

Riharda Bukarta pārstāvētā KAC ar 5:3 pārspēja Vīnes “Capitals” Austrijas čempionāta spēlē, izlases uzbrucējs pie punktiem netika. Tikmēr Artūrs Kulda izdarīja rezultatīvu piespēli “Villach” panākumā pār “Asiago”.