Bičevskim un Galviņam pa piespēlei Čehijā, Reķim – Vācijā

Māris Bičevskis, Sportazinas.com
HK Mountfield

Čehijas hokeja Ekstralīgā ar rezultatīvām piespēlēm izcēlušies uzbrucējs un aizsargs , kamēr Vācijas DEL čempionātā ar rezultatīvu piespēli palīdzēja Augsburgas “Panther” izcīnīt septīto uzvaru pēdējās astoņās spēlēs.

Māra Bičevska un Oskara Cibuļska pārstāvētā Hradeckrāloves “Moutfield” izlaida divu vārtu pārsvaru un ar 2:3 piekāpās Prāgas “Sparta” komandai.

Bičevskis 15:27 uz ledus pavadīja minūtes, nopelnot vienu rezultatīvu piespēli, izdarot vienu metienu pa vārtiem, kā arī iegūstot lietderības koeficientu +1.

Savukārt Cibuļskis laukumā bija 20:16 minūtes, izdarot divus metienus pa vārtiem.

Citā spēlē Roberta Bukarta un Gunta Galviņa Triņecas “Ocelari” savā laukumā pēcspēles soda metienos ar rezultātu 1:2 atzina Zlīnas “Aukro Berani” pārākumu.

Bukarts laukumā bija 27:01 minūti, kas bija lielākais laiks starp visiem hokejistiem. Uzbrucējs izdarīja četrus metienus pa pretineiku vārtiem.

Tikmēr Galviņš 16:39 minūšu laikā nopelnīja vienu rezultatīvu piespēli, kā arī izdarīja vienu metienu.

Savukārt Vācijas DEL čempionātā aizsarga Arvīda Reķa rezultatīvā piespēle “Panther” komandas pirmajos vārtos palīdzēja komandai ar 4:1 uzveikt Ķelnes “Haie”.

Tikmēr Riharda Bukarta pārstāvētā absolūtā pastarīte Švenningeras “Wild Wings” ar 0:4 atzina “Dusseldorf” pārākumu.