Bičevskim un Galviņam pa piespēlei Čehijā, Reķim – Vācijā

28/10/2018 23:10
Māris Bičevskis, Sportazinas.com

Čehijas hokeja Ekstralīgā ar rezultatīvām piespēlēm izcēlušies uzbrucējs Māris Bičevskis un aizsargs Guntis Galviņš, kamēr Vācijas DEL čempionātā Arvīds Reķis ar rezultatīvu piespēli palīdzēja Augsburgas “Panther” izcīnīt septīto uzvaru pēdējās astoņās spēlēs.

Māra Bičevska un Oskara Cibuļska pārstāvētā Hradeckrāloves “Moutfield” izlaida divu vārtu pārsvaru un ar 2:3 piekāpās Prāgas “Sparta” komandai.

Bičevskis 15:27 uz ledus pavadīja minūtes, nopelnot vienu rezultatīvu piespēli, izdarot vienu metienu pa vārtiem, kā arī iegūstot lietderības koeficientu +1.

Savukārt Cibuļskis laukumā bija 20:16 minūtes, izdarot divus metienus pa vārtiem.

Citā spēlē Roberta Bukarta un Gunta Galviņa Triņecas “Ocelari” savā laukumā pēcspēles soda metienos ar rezultātu 1:2 atzina Zlīnas “Aukro Berani” pārākumu.

Bukarts laukumā bija 27:01 minūti, kas bija lielākais laiks starp visiem hokejistiem. Uzbrucējs izdarīja četrus metienus pa pretineiku vārtiem.

Tikmēr Galviņš 16:39 minūšu laikā nopelnīja vienu rezultatīvu piespēli, kā arī izdarīja vienu metienu.

Savukārt Vācijas DEL čempionātā aizsarga Arvīda Reķa rezultatīvā piespēle “Panther” komandas pirmajos vārtos palīdzēja komandai ar 4:1 uzveikt Ķelnes “Haie”.

Tikmēr Riharda Bukarta pārstāvētā absolūtā pastarīte Švenningeras “Wild Wings” ar 0:4 atzina “Dusseldorf” pārākumu.