Bičevskim vārti “Mountfield” uzvarā pār “Pardubice”

12/08/2018 22:49
Māris Bičevskis, Sportazinas.com

Latvijas hokejists Māris Bičevskis svētdien guva uzvaras vārtus “Mountfield Cup” pārbaudes turnīra mačā, kur viņa pārstāvētā “Mountfield” komanda ar 4:2 pārspēja “Pardubice” vienību.

Pirms gaidāmās sezonas Čehija augstākajā hokeja līgā Bičevska un viņa komandas biedra Oskara Cibuļska pārstāvētā “Mountfield” aizvadījusi pārbaudes turnīru savās mājās, kurā izcīnīta trešā vieta. Turnīrā piedalās vēl tādas komandas kā Prāgas “Sparta”, Šveices “Davos” un “Pardubice”.

Aizvadītajā mačā pret “Sparta” Bičevskis guva trīs vārtus, palīdzot komandai izcīnīt uzvaru, bet spēlē pret “Davos” latvietis ar rezultativitātes punktiem neizcēlās.

Šodienas spēlē Bičevskis atzīmējās ar uzvaras vārtiem, gūstot tos otrā perioda 15. minūtē, kad rezultāts kļuva 3:1. Vēlāk gan pretiniekiem vienus vārtus izdevās atgūt, taču spēles pēdējā minūtē “Mountfield” ripu raidīja jau tukšos vārtos.

Par spīti divām komandas uzvarām “Mountfield”, turnīrā ieņēma tikai trešo vietu. Turnīra laikā Bičevskis izcēlās ar četriem vārtiem, kamēr Cibuļskis otro spēli pēc kārtas palika ārpus komandas pieteikuma.

27 gadus vecais Bičevskis līdz šim visu savu profesionālo karjeru bija pavadījis KHL kluba Rīgas ”Dinamo” sistēmā, taču komandas vadība šovasar nolēma nepagarināt ar viņu līgumu un lika hokejistam meklēt jaunu darbavietu. “Mountfield” vienībai Bičevskis pagaidām pievienojies uz pārbaudes laiku.