Bičevskim vārtu guvums zaudējumā Galviņa komandai

23/02/2021 20:32
Māris Bičevskis

Latvijas hokejists Māris Bičevskis otrdien atzīmējās ar gūtiem vārtiem Čehijas ekstralīgas spēlē, taču ar to bija par maz, lai viņa pārstāvētā “Mlada Boleslav” viesos uzveiktu aizsarga Gunta Galviņa pārstāvēto “Vītkovice Ridera”. Galviņš un Ostravas “Vītkovice Ridera” mājās ar 3:2 (0:0, 2:1, 1:1) apspēlēja “Mlada Boleslav”.

Bičevskis mača 42.minūtē ar precīzu metienu palīdzēja komandai panākt neizšķirtu 1:1. Latviešu hokejists svētdien spēlēja 21 minūti un 16 sekundes, no tām divas minūtes un 21 sekundi spēlējot vairākumā un trīs minūtes un sekundi – mazākumā. Viņš vārtus guva ar vienīgo metienu, kā arī uzvarēja deviņos no 21 iemetiena, maču pabeidzot ar +/- rādītāju viens.

Galviņam šajā duelī 20 minūtēs un 13 sekundēs pusminūte vairākumā un divas minūtes un 45 sekundes mazākumā. Viņa kontā arī viens metiens pa vārtiem un +/- rādītājs mīnus viens.

Tāpat uzvaras priekus izbaudīja Latvijas aizsargu duets Uvis Jānis Balinskis un Oskars Cibuļskis, kuru pārstāvētā Litvīnovas “Verva” viesos ar rezultātu 2:1 (1:1, 0:0, 1:0) guva virsroku pār “Olomouc”.

Balinskis laukumā pavadītajā 21 minūtē un 44 sekundēs reizi meta pa vārtiem un reizi bloķēja pretinieka metienu, bet Cibuļskis 19 minūšu un 29 sekunžu laikā nopelnīja četras soda minūtes, pirmā noraidījuma laikā mājiniekiem izvirzoties vadībā ar 1:0. Tāpat viņš izpildīja trīs metienus, pielietoja vienu spēka paņēmienu un divreiz bloķēja pretinieku metienus.

Uzvara tika arī aizsarga Ralfa Freiberga pārstāvētajai Tršinecas “Ocelārži”, kas viesos ar 3:2 (1:0, 1:1, 1:1) apspēlēja Zlīnas “PSG Berani” komandu. Freibergs uz ledus pavadīja 19 minūtes un 20 sekundes, kuru laikā vienreiz meta pa vārtiem un vienreiz bloķēja pretinieka metienu un tika pie +/- rādītāja mīnus viens.

No latviešu pārstāvētajām komandām visaugstāk turnīra tabulā ir Ralfa Freiberga pārstāvētā “Ocelārži”, kas ar 103 punktiem 47 mačos ir pirmā, “Mlada Boleslav” ar 85 punktiem 47 spēlēs ieņem trešo vietu, “Vītkovice Ridera” ar 65 punktiem 47 dueļos ir desmitā, bet Uvja Jāņa Balinska un Oskara Cibuļska pārstāvētā Litvīnovas “Verva” ar 60 punktiem 47 cīņās atrodas 11.vietā. Čehijas ekstralīgā šosezon spēlē 14 komandas.