Bičevskis gūst vārtus Čehijā

22/12/2020 22:14
Māris Bičevskis

Latvijas uzbrucējs Māris Bičevskis otrdien guva vārtus Čehijas hokeja ekstralīgas spēlē, palīdzēdams “Mlada Boleslav” komandai svinēt uzvaru. “Mlada Boleslav” savā laukumā ar rezultātu 5:4 (0:0, 2:2, 3:2) pārspēja Česke Budejovices “Motor” komandu.

Bičevskis vārtus guva divarpus minūtes pirms otrā perioda beigām, kad tika pie atlēkušās ripas un ar otro piegājienu pārspēja pretinieku vārtsargu. Latviešu uzbrucējs šajā duelī uz ledus pavadīja 17 minūtes un 50 sekundes, kuru laikā divas reizes meta pa vārtiem, uzvarēja astoņos no 26 iemetieniem un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Citā mačā aizsargu Uvja Balinska un Oskara Cibuļska pārstāvētā Litvīnovas “Verva” mājās ar 2:1 (0:0, 1:1, 0:0, 1:0) uzveica Brno “Kometa” ar Ralfu Freibergu sastāvā. Uzvarētāju rindās Balinskis 24 minūtēs un astoņās sekundēs vienreiz meta pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu un tika pie neitrāla lietderības koeficienta, kamēr Cibuļska nebija pieteikumā. Freibergs 14 minūšu un 51 sekundes laikā vienreiz meta pa vārtiem un cīņu noslēdza ar neitrālu lietderību.

No latviešu komandām visaugstāk turnīra tabulā ir Gunta Galviņa pārstāvētā Tršinecas “Ocelari”, kas ar 54 punktiem 22 spēlēs ieņem pirmo vietu. “Mlada Boleslav” ar 45 punktiem 23 mačos ir trešā, bet “Verva” ar 25 punktiem 22 dueļos atrodama desmitajā vietā 14 komandu konkurencē.