Bičevskis: jāspēlē disciplinētāk

10/08/2017 11:03

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas komandas Rīgas “Dinamo” hokejistiem ir jāuzlabo spēle mazākumā, kā arī jāanalizē noraidījumu cēloņi, uzskata rīdzinieku uzbrucējs Māris Bičevskis.

Rīgas “Dinamo” hokejisti, gatavojoties desmitajai KHL sezonai, trešdien Vācijas pilsētā Kaselē pārbaudes turnīra otrajā spēlē ar rezultātu 2:5 kapitulēja Maskavas apgabala “Vitjaz” vienībai.

Otrajā periodā Rīgas komanda desmit minūšu laikā ielaida četrus vārtus, no kuriem trīs tika zaudēti mazākumā.

“Noraidījumi salauza spēli un traucēja aizvadīt labu otro periodu. Pretinieki sameta vairākus vārtus vairākumā un iniciatīva pārgāja viņu pusē. Par spēli kopumā nevaru teikt, ka tā bija laba, jo piedzīvojām zaudējumu. Ir jālabo spēle mazākumā, jāanalizē noraidījumi,” klubs citē Bičevski.

“Dinamo” hokejisti ceturtdien pārbaudes turnīra noslēdzošajā, trešajā, spēlē plkst.19 pēc Latvijas laika tiksies turnīra saimnieci Kaseles “Huskies” no Vācijas otrās līgas.

“Domāju, ka spēle būs interesanta. Jāpilda treneru dotie uzdevumi un jāuzvar. Līdz sezonas sākumam atlicis pavisam nedaudz. Pats jūtos labi un domāju, ka arī komanda ir labi sagatavota. Būsim labā formā, lai sāktu sezonu,” uzsvēra Bičevskis.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka pirmajā mačā “Dinamo” otrdien ar rezultātu 3:2 pārspēja citu KHL komandu Bratislavas “Slovan” no Slovākijas, sarūpējot Sandim Ozoliņam pirmo panākumu galvenā trenera amatā. Savukārt otrajā mačā rīdzinieki ar 2:5 kapitulēja Maskavas apgabala “Vitjaz” vienībai.

Ozoliņa trenētais klubs iepriekš piedalījās pārbaudes turnīrā Minskā, piedzīvojot trīs zaudējumus trijās spēlēs. Savukārt pēc sacensībām Kaseles pilsētā no 13. līdz 17.augustam “Arēnā Rīga” notiks tradicionālais “Latvijas Dzelzceļa” kauss.

Kā vēstīts, Rīgas “Dinamo” savā neveiksmīgākajā sezonā deviņos KHL aizvadītos gados palika pēdējā vietā 14 Rietumu konferences komandu vidū, bet visā līgā ieņēma pirmspēdējo 28.pozīciju.

Jaunā KHL sezona sāksies 21.augustā, kamēr Rīgas “Dinamo” pirmo maču aizvadīs 22.augustā viesos pret Omskas “Avangard”. Savukārt pirmais mačs savā laukumā gaidāms 31.augustā pret Maskavas “Spartak”.

Nākamajā sezonā katrs klubs KHL čempionātā aizvadīs pa 56 spēlēm, turklāt kalendārā būs pārtraukums saistībā ar 2018.gada Phjončhanas Ziemas olimpiskajām spēlēm.