Bičevskim vārti mačā pret Galviņa komandu, rezultatīvi arī citi latvieši Čehijā

12/02/2020 21:34

Latviešu uzbrucējs Māris Bičevskis trešdien Tršinecā iemeta uzvaras vārtus “Mlada Boleslav” panākumā Čehijas čempionāta spēlē izbraukumā pār aizsarga Gunta Galviņa pārstāvēto “Ocelārži”.

“Mlada Boleslav” viesos svinēja uzvaru pār “Ocelārži” ar 6:4 (1:2, 3:1, 2:1).

Bičevskis 14 minūtēs un 54 sekundēs laukumā guva vienus vārtus divos metienos, uzvarēja sešos no 17 iemetieniem un spēli pabeidza ar +/- rādītāju +1.

Galviņš 20 minūtēs un sešās sekundēs laukumā arī divreiz meta pa vārtiem, reizi bloķēja pretinieku metienu un tāpat kā Bičevskis spēli pabeidza ar +/- rādītāju +1.

Rezultativitātes punkts Zlīnas “PSG Berani” 3:2 (0:1, 2:0, 1:1) panākumā viesos pār Kladno “Ritīrži” vienību tika arī Ralfam Freibergam.

Pēc Freiberga piespēles ar Jana Dufeka precīzu metienu viesi otrā perioda devītajā minūtē vairākumā panāca izlīdzinājumu spēlē. Pavels Kubiss pēdējās trešdaļas trešajā minūtē guva uzvaras vārtus, bet pēc nedaudz mazāk nekā pusotras minūtes galīgo mača rezultātu ar vārtiem vairākumā fiksēja nevīstošais Jaromīrs Jāgrs.

Freibergs laukumā pavadīja 19 minūtes un četras sekundes, kuru laikā reizi meta pa pretinieku vārtiem, spēli beidzot ar neitrālu +/- rādītāju.

Panākums izbraukumā un rezultatīva piespēle arī Robertam Bukartam, kura pārstāvētā Ostravas “Vītkovice Ridera” komanda svinēja uzvaru pār Brno “Kometa” ar 5:2 (2:1, 1:1, 2:0).

13 minūtēs un 56 sekundēs laukumā Latvijas hokejists reizi meta pa pretinieku vārtiem, spēli beidzot ar neitrālu +/- rādītāju.

Bukarts piespēlēja pēdējo vārtu guvumā, kad Dominiks Lakatošs apmēram pusotru minūti pirms mača beigām raidīja ripu tukšos vārtos.

Tieši tāpat uzvara un rezultatīva piespēle arī Oskaram Cibuļskim Hradeckrālovas “Mountfield” panākumā viesos ar 3:2 (0:1, 2:0, 1:1) pār Prāgas “Sparta”.

Cibuļskis laukumā pabija 20 minūtes un trīs sekundes, rezultatīvi piespēlēdams uzvaras vārtu guvumā mača 44.minūtē, kad izcēlās Kevins Klima, panākot 3:1.

Latvijas izlases aizsarga rēķinā arī viens metiens pa galvaspilsētas hokejistu vērtiem, divi spēka paņēmieni un pirmā perioda vidū nopelnītas divas soda minūtes par klupināšanu.

Mlada Boleslavas vienībai ir 78 punkti 44 spēlēs un ceturtā vieta, ar 76 punktiem 43 mačos seko “Ocelārži”, 65 punkti 43 spēlēs un astotā vieta ir “Mountfield” kontā, Zlīnas klubam ir 64 punkti 44 mačos un devītā vieta, bet 11.vietā ar 53 punktiem 45 mačos ir Ostravas vienība.