Bičevskis un Cibuļskis nespēlē, Jeļisejevs apspēlē Ozoliņu

17/10/2018 23:53

Latviešu Māra Bičevska un Oskara Cibuļska pārstāvētais Čehijas klubs Hradeckrālovas “Mountfield” ar zaudējumu noslēdza sezonu Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) Čempionu līgā.

“Mountfield” savas apakšgrupas spēlē mājās ar rezultātu 3:4 pēcspēles metienu sērijā piekāpās Somijas klubam Oulu “Karpat”. Abi latviešu hokejisti nepiedalījās jau otrajā Čempionu līgas spēlē pēc kārtas.

Krievijas Augstākajā hokeja līgā (VHL) savā starpā tikās Eduarda Hugo Jansona un Nikolaja Jeļisejeva pārsāvētā Aļmetjevskas “Neftyanik”un Artūra Ozoliņa Toljati “Lada”. Jeļisejevs bija vienīgais Latvijas hokejists, kura komanda ceturtdien uzvarēja ārvalstu līgu mačos Eiropā. Cīņas gaitā “Neftyanik” izvirzījās vadībā ar 4:0, taču turpinājumā “Lada” izdevās pietuvoties līdz 2:4. Tomēr atspēlēties neizdevās.

Jeļisejevs laukumā pavadīja 12 minūtes un 42 sekundes, kuru laikā atzīmējās ar diviem metieniem pa vārtiem un nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu. Tikmēr Ozoliņš laukumā pavadīja 15 minūtes un 20 sekundes izdarot vienu metienu pa vārtiem un maču pabeidzot ar negatīvu koeficientu -1. Savukārt Jansons šodien laukumā nedevās.

Aizsarga Edgara Siksnas pārstāvētā Karagandas “Saryaka” izbraukumā ar 2:4  zaudēja Sanktpēterburgas “SKA-Neva”. Siksna uz ledus pavadīja 17 minūtes un 45 sekundes, atzīmējoties ar vienu metienu un diviem noraidījumiem.

Šovakar gan izpalika tēva un dēla Tambijevu spēle. Kirila Tambijeva pārstāvētā Ustjkamenogorskas “Torpedo” ar 1:2 izbraukumā piekāpās Sanktpēterburgas “Dynamo”, kas nedēļas sākumā atlaida galveno treneri Leonīdu Tambijevu.

Kirils Tambijevs laukumā bijaaizvadīja 13 minūtes un vienu sekundi, izdarot vienu metienu pa vārtiem un saglabājot neitrālu lietderības koeficientu.