Bičevskis un Freibergs ar rezultatīvu sniegumu spīd Čehijā

07/03/2021 23:59
Māris Bičevskis

Latvijas uzbrucējs Māris Bičevskis svētdien Čehijas hokeja ekstralīgas pamatturnīru noslēdza ar gūtiem vārtiem, un Ralfs Freibergs atzīmējās ar rezultatīvu piespēli savu komandu uzvarās. Prāgas “Sparta” mājās ar 2:3 (1:1, 1:1, 0:1) atzina uzbrucēja Māra Bičevska pārstāvētās “Mlada Boleslav” pārākumu. Bičevskis guva vārtus 39.minūtē, panākot izlīdzinājumu ar vienīgo metienu spēlē – 2:2. 20 minūtēs un deviņās sekundēs laukumā viņš arī uzvarēja četros no 11 iemetieniem, kā arī iekrāja +/- rādītāju plus viens.

Rezultatīva piespēle uzvarā viesos tika aizsargam Ralfam Freibergam. Česke Budejovices “Motor” mājās ar 0:4 (0:2, 0:0, 0:2) piekāpās latvieša pārstāvētajai Tršinecas “Ocelārži. Freibergs trešā perioda vidū asistēja Vladimiram Draveckim mača pēdējo vārtu guvumā. 18 minūtēs un septiņās sekundēs laukumā viņam arī divi metieni pa vārtiem un +/- rādītājs plus viens.

Pārējie latviešu pārstāvētie klubi bija spiesti samierināties ar zaudējumiem. Litvīnovas “Verva” komanda izbraukumā ar 0:3 (0:1, 0:1, 0:1) piekāpās Zlīnas “PSG Berani””. Oskaram Cibuļskim zaudētāju rindās 16 minūtēs un 35 sekundēs četri metieni pa vārtiem un +/- rādītājs mīnus viens. Tikmēr Uvis Balinskis uz ledus pavadīja vien sešas minūtes un vienu sekundi. Zaudējumu cieta aizsarga Gunta Galviņa pārstāvētā Ostravas “Vītkovice Ridera”, kas savā laukumā ar 1:4 (1:3, 0:0, 0:1) piekāpās Liberecas “Bili Tygri”. Galviņš nespēlēja rokas savainojuma dēļ.

No latviešu pārstāvētajām komandām turnīra tabulā otrā finišēja “Ocelārži”, kas ar 106 punktiem 52 mačos ieņēma otro vietu. Tāpat pirmā izslēgšanas spēļu kārta būs brīva “Mlada Boleslav”, kas ar 97 punktiem ieņem trešo vietu. Astotdalfinālā būs “Vītkovice Ridera”, kas ar 74 punktiem ir astotā, un “Verva”, kam ir 72 punkti un 11.vieta. Čehijas ekstralīgā šosezon spēlē 14 komandas.