Bičevskis, Freibergs un Galviņš rezultatīvi Čehijā

15/11/2020 20:40

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Māris Bičevskis un aizsargs Ralfs Freibergs svētdien atzīmējās ar divām rezultatīvām piespēlēm ekstralīgas spēlēs, bet aizsargs Guntis Galviņš asistēja vienā vārtu guvumā.

Freiberga pārstāvētā Brno “Kometa” izbraukumā ar 3:2 (0:0, 0:2, 2:0, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja Vītkovices “Ridera” vienību.

Freibergs rezultatīvi asistēja pamatlaika pēdējās piecās minūtēs, kad vairākumos palīdzēja komandai gūt divus vārtus. Viņš spēlēja 17 minūtes un vienu sekundi, četras reizes meta pa vārtiem, tika pie divām soda minūtēm un neitrāla lietderības koeficienta.

Savukārt Bičevska pārstāvētā “Mlada Boleslav” savā laukumā ar rezultātu 3:4 (1:0, 1:3, 1:0, 0:1) pagarinājumā piekāpās Liberecas “Bili Tygri” komandai.

Bičevskis asistēja komandas pirmajos un otrajos vārtos, palīdzot divreiz izvirzīties vadībā. Viņš uz ledus pavadīja 16 minūtes un 41 sekundi, vienu reizi meta pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja sešos no 14 iemetieniem un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Tikmēr Galviņa pārstāvētā Tršinecas “Ocelārži” savās mājās ar 5:2 (2:1, 1:0, 2:1) uzveica Zlīnas “PSG Berani” vienību. Galviņš spēlēja 15 minūtes un 40 sekundes, kuru laikā vienreiz meta pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Turpretī zaudējuma cieta aizsargu Oskara Cibuļska un Uvja Balinska pārstāvētā komanda Litvīnovas “Verva”, kas mājās ar 1:2 (1:1, 0:0, 0:1) atzina Karlovi Vari “Energie” pārākumu. Balinskis spēlēja 21 minūti un 40 sekundes, vienreiz metot pa vārtiem, bet Cibuļskis uz ledus bija 18 minūtes un 25 sekundes, pielietojot divus spēka paņēmienus. Abiem latviešiem lietderība bija negatīva -1.

Šosezon Čehijas spēcīgākajā līgā spēlē 14 komandas. Covid-19 pandēmijas dēļ vienības aizvadījušas atšķirīgu spēļu skaitu – no septiņiem līdz 11 mačiem.

No latviešu pārstāvētajām vienībām vislabāko rezultātu demonstrē “Ocelārži”, kas ar 20 punktiem septiņās spēlēs ieņem trešo vietu.