“BIG 3” līga sociālajos tīklos ņirgājas par Latvijas 3×3 basketbola izlasi (VIDEO)

17/09/2021 12:17

Profesionālā 3×3 basketbola līga “BIG 3” savos sociālajos tīklos pasmējusies par Latvijas 3×3 basketbola izlasi. “BIG 3” kontā ievietots video, kurā apkopotas līgas spēlētāju veiksmīgās epizodes, kā arī Latvijas basketbolistu neveiksmīgie momenti Tokijas olimpiskajās spēlēs.

“Vai joprojām, kāds vēl šaubās par to, ka “BIG 3″ sportisti būtu dominējuši olimpiskajās spēlēs? Tagad jūs zināt, kāpēc viņi netika uzaicināti,” raksta “BIG 3” profils.

Par šo video “Sporta Studijas” podkāstā izteicies arī Latvijas 3×3 izlases spēlētājs Nauris Miezis. “Domāju, ka tas vairāk bija akcentēts uz FIBA kustību, ka tur nespēlē labākie spēlētāji. “BIG 3″ pozicionē to, ka viņi ir labākie un viņi diezgan agresīvi uztaisīja video. Gaidīju, ka FIBA kaut ko atbildēs, bet viņi bija kulturāli un uzrakstīja komentārā pieklājīgu tekstu.”

“Serbijas basketbolists Dušans Buluts ir pierādījums, jo viņš ir spēlējis abās pusēs un viņš “BIG 3” tiešām dominēja. Divas nedēļas pēc kārtas viņš bija labākais spēletājs. Tas vien pierāda to, ka arī mūsu līga ir profesionāla. Domāju, ka jautājumi ir lieki. “BIG 3″ ir vairāk kā šovs un ir krietni citādāks nekā mūsu 3×3 basketbols,” atzīst Miezis.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Rihards Lomažs
28/10/2021 21:54

Lomažs par īsziņām no Pārkera, “čakarēšanu” Francijā un Turcijas naudu

Latviešu basketbolists Rihards Lomažs sarunā ar Valdi Valteru pastāstīja par savu Eirolīgas pieredzi Francijas klubā Vilērbānas ASVEL, komunikāciju ar komandas prezidentu, NBA leģendu Toniju Pārkeru, kā arī par finansiāliem apsvērumiem,…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…