Bijušais “Barcelona” treneris Setjens: Man pat nepiezvanīja, lai paziņotu par atlaišanu

Kike Setjens
Kike Setjens | Foto: FC "Barcelona"

Futbola speciālists Kike Setjens, kurš no janvāra līdz augustam vadīja Spānijas grandu “Barcelona”, atklājis, ka viņš joprojām nav saņēmis kompensāciju par atlaišanu no kluba.

62 gadus vecais treneris par “Barcelona” stūrmani kļuva šī gada janvārī, aizstājot Ernesto Valverdi.  Sezonas turpinājumā Setjena trenētā Barselonas vienība finišēja otrajā vietā Spānijas čempionātā, par pieciem punktiem atpaliekot no turnīra uzvarētājas Madrides “Real”. Savukārt Čempionu līgas ceturtdaļfinālā piedzīvoja kaunpilnu sagrāvi pret Minhenes “Bayern” ar 2:8.

Iepriekš Spānijas medijos izskanēja informācija, ka Setjens iesūdzējis tiesā “Barcelona”, jo arī trīs mēnešus pēc darba attiecību pārtraukšanas viņš joprojām nav saņēmis kompensāciju. Sarunā ar “Marca” speciālists apstiprinājis šo informāciju, noradot, ka tas arī bijis iemesls, lai risinātu strīdu caur tiesu.

“Barselonas klubs neizmaksāja man kompensāciju un neko nepiedāvāja. Viņi pat nepiezvanīja, lai paziņotu par atlaišanu. Acīmredzami, tagad klubam nav tas labākais laiks, tas bija skaidri redzams uzreiz pēc ierašanās. Katrs treneris vienmēr tic, ka viņš varēs atrisināt kluba problēmas. Bet šajā gadījumā tas nebija iespējams, kaut arī mēs izdarījām visu, ko varējām,” pārliecināts speciālists.

Trenera līgums ar “Barcelona” bija spēkā līdz 2022. gada jūnijam. Medijs AS ziņoja, ka Setjēna alga bija 500 tūkstoši eiro mēnesī, savukārt “football-espana.net” apgalvo, ka speciālists no kluba mēģina piedzīt četrus miljonus eiro.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par