Bijušais Daugaviņa un Karsuma klubs joprojām nav norēķinājies ar hokejistiem par aizvadīto sezonu

23/06/2020 17:15

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Maskavas “Spartak”, kuru aizvadītajā sezonā pārstāvēja Kaspars Daugaviņš un Mārtiņš Karsums, ir palicis parādā hokejistiem bonusus un prēmijas, ziņo “Sport-Express” žurnālists Aleksejs Ševčenko.

2019./2020. gada sezonā Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītā “Spartak” vienība regulārajā čempionātā finišēja piektajā pozīcijā Rietumos, bet “play-off” pirmajā kārtā atzina Mika Indraša pārstāvētās Maskavas “Dynamo” pārākumu ar 1-4.

Agrāk “Spartak” netika pieminēts KHL klubu finansiālo problēmu sakarā, tomēr arī šajā vienībā nauda hokejistiem nav samaksāta pilnā apmērā. Ševčenko raksta, ka pagaidām zem jautājuma zīmes ir prēmijas un bonusi.

Aizvadītajā sezonā Daugaviņš kļuva par “Spartak” otro rezultatīvāko hokejistu pamatturnīrā, atzīmējoties ar 19 vārtiem un 21 piespēli 59 spēlēs. Savukārt Karsums 52 mačos izcēlās ar 22 (11+11) rezultativitātes punktiem. Jau zināms, ka Daugaviņš karjeru turpinās Maskavas apgabala “Vityaz”. Par Karsuma nākotni ziņu pagaidām nav. Pats sportists atzinis, ka viņam ir vairāki varianti, tajā skaitā Rīgas “Dinamo”.

Iepriekš tika ziņots, ka Daugaviņa jaunais klubs nav samaksājis hokejistiem par trīs mēnešiem, kas tiek skaidrots ar tehniskā rakstura problēmām. Tāpat ar naudas problēmām saskarusies Minskas “Dynamo” vienība. Nav skaidrības arī par Rīgas “Dinamo” budžetu, kas joprojām nav apstiprināts.

Pieslēgties

Dienas fokusā

26/02/2021 12:35

Latvijas basketbola izgāztā iespēja – kad un kur būs nākamā?

Visiem labi zināms tikko piedzīvotais Latvijas vīriešu basketbola izlases fiasko 2022. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā, tāpat arī nesenie notikumi ar sieviešu valstsvienības netikšanu uz Eiropas čempionātu. Daudz apskatīts, analizēts…