Bijušais “Dinamo” spēlētājs: Nazarovs ilgi nav pieprasīts tirgū un sāk izmantot netīras metodes

01/03/2021 13:48

Kādreizējais Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas “Dinamo” aizsargs Sergejs Gimajevs kritizējis Andreju Nazarovu un paudis viedokli, ka tagad speciālistam būs vēl grūtāk atrast darbu.

Pagājušajā nedēļā  bijušais vairāku KHL komandu, tostarp savulaik skandalozās Čehovas “Vityaz” galvenais treneris Nazarovs apgalvoja, ka krievu hokeja zvaigzne Artemijs Panarins 2011. gadā Rīgā bārā piekāvis 18 gadus vecu meiteni. Tagadējais Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Ņujorkas “Rangers” uzbrucējs no 2008. līdz 2013. gadam ar pārtraukumiem pārstāvēja “Vityaz” komandu, kuru no 2010. līdz 2012. gadam vadīja Nazarovs. Panarins kopā ar šo treneri strādāja nepilnas divas sezonas.

2011. gada 11. decembrī “Vityaz” viesos ar 0:2 piekāpās Rīgas “Dinamo”. Nazarovs portālam “kp.ru” apgalvoja, ka daži leģionāri un Panarins devušies uz “Radisson Blu” viesnīcas bāru, kamēr citi hokejisti nolēmuši atpūsties savos numuriņos. “Iegāju bārā un izskatījās, ka Panarinam nepatika kāda jauna viesnīcas apmeklētāja. Viņš vairākas reizes spēcīgi iesita 18 gadus vecai latviešu meitenei,” stāstīja treneris.

“Esmu pārliecināts, ka viss būs kārtībā, ka Panarins turpinās spēlēt NHL un rādīt lielisku sniegumu. Par Nazarovu – ja cilvēks ilgu laiku nav pieprasīts tirgū, viņš sāk izmantot netīras metodes un atcerēties stāstus, kuri notika pirms desmit gadiem. Esmu pārliecināts, ka situācija ir pārspīlēta vairākās reizes. Pat ja šāds incidents arī bija, tad citā formātā. Tas, ko teica Nazarovs, ir melnais piars, pēc kura viņam būs vēl sarežģītāk atrast darbu,” teica aizsargs, kurš “Dinamo” spēlēja no 2018. līdz 2020. gadam.

Nazarova pēdējā darba vieta bija Ņižņekamskas “Neftekhimik”, no kuras viņš tika atlaists 2018. gada decembra beigās.

Iepriekš vēstīts, ka tā brīža Panarina komandas biedrs Mihails Aņisins sarunā ar “Sport-Express” atcerējās, ka tagadējais “Rangers” uzbrucējs nevienu nesita. “Kopš tā ir pagājis ilgs laiks, tāpēc varu neatcerēties visas detaļas” izteicās Aņisins. “Pat neatceros, kā mēs toreiz Rīgā spēlējām. Mums nākamajā dienā jau agri no rīta bija jādodas prom. Uzreiz varu pateikt, ka nesaprotu, kāpēc ir jājauc kopā sports un politika. Mēs ar Panarinu atšķiramies savos uzskatos. Nekas noziedzīgs karaoke laikā toreiz nenotika. Visi raksta, ka viņš piekāva meiteni, bet tā noteikti nebija.”

“Tur bija viena kompānija. Vai nu mēs uzaicinājām viņas dejot, vai arī mūs aprunāja ar rupjiem vārdiem. Neatceros, ka būtu bijuši sitieni. Meitenes pašas jau bija ļoti iereibušas,” stāsta Aņisins. “Viņas mums teica dažādas frāzes. Maksimums, kas tur bija ir, ka Artēmijs nedaudz pagrūda vienu no meitenēm. Par sitieniem tur noteikti nav ko runāt. Iespējams, ka no meiteņu puses notika provokācija, lai viegli tiktu pie hokejistu naudas.”

Pieslēgties

Dienas fokusā

22/04/2021 20:37

“Lightning” uzbrukumu centīsies apturēt Merzļikins

Gaidāmajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas “Blue Jackets” vārtos spēlē pret Tampabejas “Lightning stāsies latvietis Elvis Merzļikins. Mačs sāksies plkst. 2:00 pēc Latvijas laika. #CBJ Zac Dalpe has…