Bijušais Duranta komandas biedrs: Daudzi domā, ka “Knicks” bija variants – tā nebija

Kevins Durants un Kendriks Perkinss, sportazinas.com
Durants un Perkinss Foto: Photo/Rich Pedroncelli) / SCANPIX

Nacionālās basketbola asociācijas () kluba Bruklinas “Nets” jaunpienācējs nopietni nav izskatījis iespēju pievienoties Ņujorkas “Knicks”, pretēji izskanējušajai informācijai, atklājis viņa bijušais komandas biedrs Oklahomasitijas “Thunder” rindās Kendrikss Perkinss.

“Daudzi patiesi domā, ka “Knicks” bija favorīti, lai iegūtu Durantu, bet patiesībā tā nebija,” “Murph & Mac” šovā sacīja bijušais Duranta komandas biedrs. “Domāju, ka bija tikai divi varianti: Bruklinas “Nets” vai viņa atgriešanās Goldensteitā.”

“Jautāju Kevinam, kādēļ viņš beigās tomēr izvēlējās Bruklinu, viņš man atbildēja: “Vecīt, tu neesi stulbs, tu saproti, kādēļ izvēlējos Bruklinu. Paskaties uz viņu organizāciju, paskaties kādā virzienā viņi dodas”,” turpināja Perkinss.

“Domāju, ka tas nebija ātrs process, visticamāk, šis darījums jau bija procesā vismaz pāris mēnešus pirms brīvo aģentu tirgus atvēršanās. Durants, Kairijs un Deandrē Džordans šo bija apsprieduši,” noslēdza bijušais NBA centrs.

Jau ziņots, ka Durants parakstījis četru sezonu līgumu ar “Nets” par 164 miljonu dolāru (ap 145 miljoniem eiro) vērtībā. Kopā ar viņu Bruklinā spēlēs vēl viens pazīstams spēlētājs, bijušais Bostonas “Celtics” spīdeklis Ērvings. Saspēles vadītājs nopelnīs 141 miljonu dolāru (ap 125 miljoniem eiro) četru gadu laikā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par