Bijušais KHL spīdeklis Radulovs rezultatīvs, Kolorado treneris sauc hokejistus par pasažieriem (VIDEO)

23/08/2020 09:19
Džemijs Bens un Aleksandrs Radulovs

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līga (NHL) tika aizvadīta Stenlija kausa Rietumu konferences pusfināla pirmā spēle, kurā Dalasas “Stars” ar 5:3 apspēlēja Kolorado “Avalanche” un izvirzījās vadībā sērijā ar 1-0.

Jau pirmajā trešdaļā zvaigznes ķērās pie darbiem, izvirzoties vadībā ar 3:1. Nākamajās 20 minūtēs pretinieki nospēlēja labāk un pirms izšķirošā perioda “Stars” bija vienu vārtu pārsvars – 4:3. Trešās trešdaļas vidū punktu pielika Rūpe Hincs – 5:3.

Lielisku sniegumu Dalasas komandas rindās demonstrēja Aleksandrs Radulovs, kuram divi vārti un viena piespēle. Viņa komandas biedram Džemijam Benam trīs piespēles, bet Taileram Segīnam 1+1. Pretinieku rindās ar 2+1 izcēlās Neitans Makkinons.

Maču līdz galam nepabeidza “Avalanche” vārtsargs Filips Grubauers (7/10), kurš otrā perioda sākumā bija spiests doties uz ģērbtuvēm. Atlikušajā laikā Kolorado vārtus sargāja bijušais Čeļabinskas “Traktor” hokejists Pāvels Francouzs (18/20).

Pēc spēles Kolorado treneris Džareds Bednars bija skarbs. Jautāts par zaudējuma iemesliem, speciālists norādīja, ka puse no hokejistiem aizmirsuši ierasties uz spēli. Treneris precizēja, ka runā par aizsargiem un sešiem malējiem uzbrucējiem, kurus Bednars nekautrējās saukt par pasažieriem.