Bijušais Krievijas futbola izlases kapteinis saņem 100 stundu sodu sabiedriskajos darbos

25/12/2020 19:17

Piektdien bijušais Krievijas kapteinis Romāns Širokovs notiesāts ar 100 stundām sabiedrisko darbu par uzbrukumu tiesnesim gada sākumā, piektdien vēsta Krievijas ziņu aģentūras un masu mediji, tai skaitā “Sport-Express”.

Maskavas tiesa sodīja 39 gadus veco bijušo futbolistu arī ar naudas sodu, vēsta ziņu aģentūra “Interfax”. Incidents notika 2020.gada augustā draudzības spēlē.

Tiesneši atzina Širokovu par vainīgu uzbrukumā, iesitot tiesnesim pa seju un pēc tam sperot viņam. Tiesnesis Ņikita Dančenkovs pēc tiesas sprieduma teica, ka šobrīd ir grūti kaut ko komentēt.

“Širokova pusei iznākums ir ļoti labs, mums attiecīgi – nē,” viņu citē tīmekļa vietne “Sport-Express”. “Uzskatu, ka viņa atvainošanās nav īsta, un nez vai kādreiz to pieņemšu.”

Širokovs Krievijas izlasē aizvadīja 57 spēles, gūstot 13 vārtus. No 2014. gada viņš bija komandas kapteinis. Futbolista karjeru Širokovs beidza 2016. gadā Maskavas CSKA rindās.

Pieslēgties

Dienas fokusā

24/02/2021 23:02

Štelmahera spīts un ko saka skaitļi – kā Latvija pazaudēja biļeti uz EČ finālturnīru

Latvijas basketbols šobrīd nepiedzīvo vieglākos laikus. Abas galvenās valsts izlases nav kvalificējušās kontinenta lielākajam basketbola forumam, kaut gan darbs bija ne tikai izdarāms, bet klasificējās “obligāti izdarāmo” sarakstā. Šajā materiālā…