Bijušais Krievijas izlases futbolists iesūdz tiesā valsti

Jevgenijs Aldonins, sportazinas.com
Jevgenijs Aldonins | Foto: R-Sport.ru

Bijušais Krievijas futbola izlases pussargs Jevgeņijs Aldoņins, kurš karjeras lielāko daļu spēlēja Maskavas CSKA, iesūdzējis tiesa Krievijas valsti.

Aldoņins uzskata, ka valsts tiesībsargājošās iestādes darbojušās pasīvi un noziedzīgi, kā rezultātā, viņš nav atguvis 1,5 miljonus ASV dolāru, kā arī no valsts pelnījis morālo kompensāciju.

Bijušais futbolists, kura kontā 27 spēles valstsvienībā, no valsts vēlas piedzīt 47,3 miljonus rubļu jeb 6,7 miljonus eiro.

2013.gada vasarā Aldoņins uz savu kontu “Zamoskovreckij” bankā pārskaitīja 1,5 miljonus ASV dolāru, bet tā līdz viņa kontam attiecīgajā bankā nenonāca. Vēlāk pierādījās, ka daļu naudas bankas darbinieki pārskaitījuši citai personai, bet daļu noformējuši it kā pašam Aldoņinam, kurš to “saņēmis” bankā.

2015.gada maijā arestēts tika bankas top-menedžeris Iļja Budarins, bet viņa kolēģe Irina Pavlova un viņas brālis Jānis Pavlovs atrodas meklēšanā. Budarinam tika piespriests 3,5 gadu ilgs cietumsods, bet Pavlovus nav izdevies atrast.

Aldoņins un viņa pārstāvji uzskata, ka izmeklētāji palīdzējuši vainīgajiem, ļaujot slēpt nozagtos naudas līdzekļus, iznīcinājuši svarīgus pierādījumus, kā arī apzināti tos nearestējuši, kad bijusi tāda iespēja.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par