Bijušais krievu hokejists: Krievijas izlases faniem Minskā būs vieglāk, Rīgā ir daudz provokatoru

Latvijas izlases hokeja fani, Sportazinas.com
Latvijas izlases hokeja fani | Foto: EPA

Divkārtējais olimpiskais čempions PSRS izlases sastāvā Aleksandrs Koževņikovs sarunā ar “Sports.ru” komentējis 2021. gada pasaules čempionāta hokejā grupu sadalījumu.

Šodien kļuva zināms nākamā gada pasaules čempionāta turnīra apakšgrupu sadalījums.

A grupa spēles aizvadīs Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā. Grupā spēkosies Krievija, Zviedrija, Čehija, Šveice, Slovākija, Dānija, mājinieki Baltkrievija un Lielbritānija.

B grupas mači norisināsies Rīgā un tajos piedalīsies Kanāda, Somija, ASV, Vācija, Latvija, Norvēģija, Itālija un Kazahstāna.

“Krievijas izlasei nekas nemainās. Viņiem ir jāspēj izkļūt no jebkuras grupas un visus ir jāuzvar. Ir nepatīkami visu dzīvi spēlēt ar čehiem, jo viņi vienmēr liek mums riteņos spieķus,” teica Koževņikovs.

“Krievijas izlases faniem Minskā būs vieglāk, Rīgā ir daudz provokatoru. Mūsu laikos viņi apvainoja nacionālo komandu. Bet vajag jāizturēt, nevis jāpadodas,” uzskata bijušais hokejists.

2021. gada pasaules čempionāts tiks aizvadīts no 7. līdz 23. maijam. Katra no divām galvaspilsētām uzņems pa vienam grupu turnīram un divus ceturtdaļfinālus, savukārt pusfināli un spēles par vietām norisināsies Baltkrievijā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par