Bijušais “Liverpool” uzbrucējs diskvalificēts par likmju likšanu

Daniels Staridžs, sportazinas.com
Foto: Liverpool FC

Angļu uzbrucējs ir diskvalificēts uz sešām nedēļām par Anglijas futbola asociācijas noteikumu pārkāpumu attiecībā uz azartspēlēm, vēsta Lielbritānijas medijs “Independent”.

Neatkarīgajai komisijai izdevās pierādīt futbolista vainu divos gadījumos no 11. Tiek ziņots, ka 2018. gada janvārī Staridžs deva norādījumus savam brālim Leonam, kuram vajadzēja izdarīt likmi uz uzbrucēja iespējamu pāreju uz Spānijas čempionāta klubu “Sevilla”. Tādējādi Staridžs noplūdināja iekšējo informāciju.

Komisijas lēmums bija piemērot britu futbolistam sešu nedēļu diskvalifikāciju un 75 000 mārciņu (ap 83 tūkstošiem eiro) sodu. Bet ņemot vērā, ka uzbrucējs nespēlēja jau kopš izmeklēšanas sākuma (jūnija vidus), tad faktiski viņa diskvalifikācija ilgs vēl divas nedēļas, un jau 31. jūlijā Staridžs varēs doties laukumā.

Tiesa, šobrīd futbolists ir jauna kluba meklējumos. Kopš 2013. gada viņš spēlēja “Liverpool” rindās. 2018. gada janvāra beigās Staridžs tika izīrēts uz “Albion”, bet augustā bija atpakaļ Liverpūlē. Aizvadītajā sezonā uzbrucēja kontā divi vārti 18 spēlēs Anglijas premjerlīgā, un vēl viens gols septiņās UEFA Čempionu līgas cīņās. Lai gan Staridžs nepiedalījās ČL finālā, arī viņš pēc “Liverpool” triumfa sacensību finālā saņēma medaļu. Trīs dienas vēlāk viņam beidzās līgums ar komandu, un tas netika pagarināts.

Jau ziņots, ka jūlijā futbolists piedzīvoja vēl vienu nepatīkamu brīdi, jo viņa mājā ielauzās laupītāji un nozaga viņa suni.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par