Bijušais Londonas maratona uzvarētājs saņēmis četru gadu diskvalifikāciju

15/10/2020 11:04

Kenijas garo distanču skrējējs Daniels Vandžiru saņēmis četru gadu diskvalifikāciju, lēmusi Vieglatlētikas integritātes savienība (AIU).

Viņam jau aprīlī tika piespriesta pagaidu diskvalifikācijas par to, ka sportista nodotās analīzes liecināja par aizliegto vielu klātbūtni.

28 gadus vecajam Vandžiru diskvalifikācija stājusies spēkā ar pērnā gada 9.decembri, bet viņa rezultāti ir anulēti kopš 2019.gada marta.

Vandžiru savu karjeras labāko rezultātu sasniedza 2017.gadā, kad uzvarēja Londonas maratonā. Turpat Lielbritānijas galvaspilsētā viņš finišēja astotais pasaules čempionātā.

Kenijietis karjeras laikā uzvarējis arī maratonos Amsterdamā, Prāgā, Karlovi Vari un Vahau.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Taisons Fjūrijs
21/10/2021 18:19

Depresija, narkotikas un domas par pašnāvību – kā Fjūrijs īstenoja vienu no lielākajiem “kambekiem” sporta vēsturē

Britu boksa spīdeklis Taisons Fjūrijs ir pazīstams kā viens no mūsdienu labākajiem un slavenākajiem šī sporta veida pārstāvjiem. 2015. gadā viņš 27 gadu vecumā “supercīņā” pēc punktiem uzveica slaveno ukraini…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…