Bijušais “Nets” stūrmanis varētu papildināt “Clippers” treneru štābu

Kenijs Atkinsons, sportazinas.com
Kenijs Atkinsons | Foto: Mike Lawrie/Getty Images/AFP

Amerikāņu speciālists ir viens no galvenajiem kandidātiem uz galvenā trenera asistenta amatu Nacionālās basketbola asociācijas () vienībā Losandželosas “Clippers”, ziņo Marks Steins.

Jau ziņots, ka marta sākumā īsi pirms NBA čempionāta pārtraukšanas Rodiona Kuruca pārstāvētā Bruklinas “Nets” atlaida galveno treneri Atkinsonu. Speciālists darbu “Nets” organizācijā uzsāka 2016.gadā un nepilnās trīs sezonās ar komandu izcīnīja 118 uzvaras, vēl 190 gadījumos ciešot neveiksmi. Darbs ar “Nets” bija Atkinsona pirmā pieredze galvenā trenera amatā NBA klubā.

Pastāv liela iespēja, ka savu karjeru viņš turpinās Losandželosā. Atkinsons ir viens no galvenajiem kandidātiem, lai papildinātu nesen ieceltā Tairona Lū treneru štābu.

Atkinsonam jau ir asistenta pieredze, jo pirms darba Bruklinas klubā viņš kā palīgs strādājis Ņujorkas “Knicks” un Atlantas “Hawks” vienībās.

Tāpat tiek ziņots, ka vēl viens treneris, kurš varētu papildināt “Clippers”, ir finālistes Maiami “Heat” asistents Dens Kreigs. Savulaik sācis kā videotrenera palīgs, amerikānis pakāpeniski “izauga” līdz galvenā trenera asistentam.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par