Bijušais NHL hokejists: Bebkokam ar galvu ne viss ir kārtībā, viņa atgriešanās NHL ir šoks

16/09/2023 20:24
Nokopēts
Maiks Bebkoks

Kādreizējais Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlētājs Džonatans Hedstrems komentējis informāciju par Kolumbusas “Blue Jackets” galvenā trenera Maika Bebkoka darba metodēm.

Iepriekš skandalozā podkāsta “Spittin’ Chiclets” vadītāji, bijušie NHL spēlētāji Pols Bisionets un Raiens Vitnijs minēja, ka Bebkoks “Blue Jackets” spēlētājiem licis parādīt viņu telefonos esošās bildes. Viņi atklāja, ka treneris savu prasību pamatoja ar vēlmi saprast, kādi cilvēki ir “Blue Jackets” hokejisti ārpus ledus. Tāpat tika ziņots, ka dažu spēlētāju telefonu saturs tika parādīts uz liela ekrāna.

“Ik pa laikam satiku viņu Anahaimā,” atceras hokejists laikus, kad “Mighty Ducks” vienību vadīja tieši Bebkoks. “Apsūdzības pret viņu? Tas nav jaunums, jo Bebkoks ir huligāns. Žēl, ka viņš tā uzvedas. Redzēju, ka Būns Dženers mēģināja samazināt spriedzi, bet esmu pārliecināts, ka klubs ieteica viņam būt uzmanīgam,” saka Hedstrems.

“Tas, ka viņš skatījās bildes telefonos, tas ir nenormāli. Domāju, visi bija šokēti ar to, ka viņam ļāva atgriezties NHL pēc tam, kas notika Toronto – ņirgāšanās par spēlētājiem un tā tālāk. Viņš ir izcils hokejā, bet kā cilvēkam viņam viss nav kārtībā ar galvu,” skarbs bija zviedru hokejists.

Jāatzīmē, ka pats Bebkoks oficiālā paziņojumā norādīja, ka informācija ir sagrozīta. “Tikšanas laikā ar hokejistiem un personālu palūdzu viņiem parādīt ģimenes bildes, lai labāk viņus iepazītu. Nekas īpašs. Tas, kā tas tika atstāstīts podkāstā, ir visai sagrozīts un aizvainojoši. Tādas tikšanās ir svarīgs ne tikai man, bet arī mūsu spēlētājiem,” teica Bebkoks.

Trenera pusē nostājās arī komandas kapteinis Būns Dženers. “Kad mēs tikāmies ar treneri, viņš jautāja, no kurienes esmu, jautāja par ģimeni un topošām kāzam. Runājām arī par hokeju. Tad viņš pajautāja, vai man ir ģimenes bildes, un es biju priecīgs viņam tās parādīt. Viņš izdarīja to pašu. Tā bija lieliska pirmā tikšanās un labs veids, kā veidot attiecības. Tas, kā tam tika pievērsta tik liela uzmanība, man lika ļoti vilties,” norādīja kanādietis.

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām