Bijušais NHL hokejists iesūdzējis tiesā savu finansistu

Džeisons Gerisons, sportaizinas.com
Džeisons Gerisons | Foto: Jeff Bottari/National Hockey League/Getty Images

Bijušais Nacionālās hokeja līgas (NHL) aizsargs iesūdzējis tiesā savu finansistu Ričardu Stounu, kurš dažādos finansu instrumentos investējis hokejista līdzekļus.

Tiek ziņots, ka Džounss kanādiešu aizsargam piedāvājis investēt dažādās finanšu tirgus opcijās, kā arī pārdevis vairākas dzīvības apdrošināšanas polises. Kopumā Džounss investējis 27,6 miljonus Gerisona naudas – vairāk nekā ienesis Gerisona ar Vankūveras “Canucks” noslēgtais sešu gadu līgums 2013.gadā.

Analītiķis apgalvojis, ka desmit gadu laikā viņa lēmumi hokejistam atnesīs kapitālu 43,5 miljonu dolāru lielumā, tas arī teikts prasībā, kas iesniegta tiesā. Augsta riska investīcijas nav nesušas vēlamo rezultātu.

Tāpat prasībai pievienots, ka Džounss apzināti izmantojis Gerisona pieredzes trūkumu investēšanā, aicinot ieguldīt nepiemērotās investīciju opcijās. Nav teikts, cik lielu naudu Gerisons ir zaudējis, bet ar tiesas lēmumu cer panākt, ka viņam tiks atmaksāta komisijas nauda, kura maksāta analītiķim, kā arī segti kredīti, kurus Džounss ieteicis ņemt.

Tāpat pieprasīts anulēt dārgās dzīvības apdrošināšanas polises, atgriežot ieguldīto naudu. Kopumā hokejistam ir labas izredzes atgūt lielu daļu no saviem līdzekļiem. Iespējams, nelikumības veikušas arī apdrošināšanas brokeru kompānijas, kuras pieņēmušas Gerisona līdzekļus, neveicot padziļinātas pārbaudes.

Gerisons NHL pārstāvējis Floridas “Panthers”, Vankūveras “Canucks”, Tampabejas “Lightning”, Lasvegasas “Golden Knights” un Edmontonas “Oilers”.

Šajā sezonā 35 Gerisons spēlē Zviedrijas spēcīgākās līgas klubā “Djurgardens”, kuram pievienojās iepriekšējās sezonas gaitā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par