Bijušais “Sabres” tafgajs: Ristolainens debijas sezonā iegrūda savu locekli man sejā

Džons Skots, sportazinas.com
Džons Skots
Foto: Olean Times Herald

Bijušais Nacionālās hokeja līgas (NHL) tafgajs podkāstā “Dropping the gloves” pastāstīja par attiecībām ar bijušo komandas biedru Rasmusu Ristolainenu, ka arī komentēja soma sniegumu hokeja laukumā.

“Ja es būtu “Sabres” ģenerālmenedžeris, tad apmainītu viņu uz citu komandu. Ristolainens nav tik labs, kā par viņu runā”, bijušā partnera spēles stilu aprakstīja Skots. “Jā, viņš spēlē pa 30 minūtēm, bet viņa lietderības koeficients ir -25 (acīmredzot Skots runā par 2017./2018. gada sezonu, jo iepriekšējo sezonu Ristolainens noslēdza ar -41, sportazinas.com).”

”Jā, viņš spēlē vairākumā un tā ir problēma, jo Risto nevar atdot normālu piespēli, viņam pietrūkst ātruma. Aizmainot viņu tagad, ir iespējams dabūt pretī rezultatīvu uzbrucēju”, atklāts bija Skots.

Podkāsta turpinājumā 36 gadus vecais kanādietis atcerējās amizantu situāciju ar viņa un Ristolainena dalību. “Man ir, ko pastāstīt par Risto. Bērni, aizveriet acis un ausis. Risto debijas sezonā NHL es sēdēju ģērbtuvē un tinu nūju, bet viņš pienāca no aizmugures un iegrūda man sejā savu locekli. Tas bija negaidīti.

Es uzreiz panācu viņu un stipri iesitu. Viņš zaudēja samaņu, bija problēmas ar elpošanu. Bet Risto ir spēlētājs, kuru izvēlējās pirmajā kārtā. Tobrīd nodomāju, ka man būs problēmas, un mani izmetīs no komandas,” 2013. gada notikumus atcerējās kanādietis.

“Beigas es pārvietoju viņa ķermeni pie sienas, lai viņš neaizrijas ar siekalām. Toreiz nevienam neko neteicu, bet Ristolainenam tā bija laba mācība, ka nevajag bāzt savu locekli man sejā. Tas ir mesedžs visiem, ja kas. Izdarīsi tā – es atbildēšu”, noslēdza Skots.

Karjeras laikā uzbrucējs pārstāvējis Minesotas “Wild”, Čikāgas “Blackhawks”, Ņujorkas “Rangers”, Sanhosē “Sharks”, Arizonas “Coyotes”, Monreālas “Canadies” un Bufalo “Sabres”, vienu sezonu aizvadot kopā ar Zemgu Girgensonu. Kanādietis aizvadījis 290 spēlēs NHL, bet 2016. gadā noslēdza karjeru.

>>>PIEVIENOJIES SPORTAZINAS.COM “TELEGRAM” GRUPAI ŠEIT<<<

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par