Bijušais “Sochi” uzbrucējs: Krievijā pat došanās uz veikalu bija izaicinājums

Roberts Rosens, sportazinas.com
Roberts Rosens (pa labi) | Foto: "Sochi"

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba “Sochi” bijušais hokejists Roberts Rosens sarunā ar Zviedrijas mediju “Hockey Sverige” pastāstījis par atšķirībām starp dzīvi Krievijā un viņa dzimtajā valstī.

Zviedru uzbrucējs par Soču kluba spēlētāju kļuva pirms 2018./2019. gada sezonas. Pirmajā sezonā viņš atzīmējās ar 40 (13+27) punktiem 62 pamatturnīra mačos un vēl četriem (2+2) – sešās “play-off” cīņās. Savukārt aizvadītajā sezonā uzbrucējs guva 10 vārtus un atdeva 14 piespēles 57 spēlēs. Viņa pārstāvētā komanda palika ārpus labāko astoņnieka Rietumu konferencē.

Uzbrucējs pieņēma lēmumu karjeru turpinās Vekšes “Lakers” – klubā, kurā viņš pavadīja savas karjeras lielāko daļu. “Patīkami atgriezties Zviedrijā, kur viss ir vienkāršāk un arī ierastāk. Man patika Sočos, es nenožēloju, ka pārgāju uz šo klubu. Uzzināju jaunu kultūru. Tomēr bija pārāk daudz sadzīvisko problēmu un valodas barjera. Pilsētā nav daudz cilvēku, kuri runātu angļu valodā. Pat došanās uz veikalu bija izaicinājums. Tomēr es nenožēloju par šo pieredzi,” norāda hokejists.

Rosens ir divkārtējais Zviedrijas čempions “Lakers” sastāvā. 2016. gadā viņš pārstāvēja valstsvienību pasaules čempionātā. Astoņos mačos uzbrucējs iemeta trīs ripas un atdeva vienu piespēli.

Zviedrijā uzbrucējs pārstāvējis arī Ornskoldsvikas MODO un Solnas AIK.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par