Bijušais UFC čempions izaicina Makgregoru atsaukt savu pāragro karjeras beigu lēmumu

Tonijs Fergusons, sportazinas.com
Tonijs Fergusons | Foto: AP Photo/John Locher

Bijušais “Ultimate Fighting Championship” () vieglā svara čempions aicinājis skandalozo cīkstoni Konoru Makgregoru atsaukt savu pāragro lēmumu beigt profesionālā sportista karjeru, lai aizvadītu ar viņu cīņu.

Jau ziņots, ka 31 gadu vecais īru cīkstonis savā “Twitter” kontā paziņojis par karjeras beigām. UFC līdzjutēji gan skeptiski raugās uz šādu paziņojumu, apšaubot Makgregora nodomu autentiskumu. Īru atlēts jau iepriekš divas reizes pavēstījis par karjeras beigām, taču allaž atgriezās cīņu arēnā.

“Ja Konors grib cīnīties, esmu tam gatavs. Es gribētu cīnīties ar kādu kreili, es tiešām gribētu,” Ziemeļamerikas sporta medijam ESPN atklāja 36 gadus vecais amerikānis Fergusons.

Līdzīgu aicinājumu Fergusons izteica arī citas UFC zvaigznes, Dastina Porjē, virzienā: “Jūs gribat man dot Konoru, dodiet Konoru. Gribat man dot Porjē – mēs to nokārtosim un pēc šī dueļa cīnīsimies ar Habiba un Geiči cīņas uzvarētāju.”

Fergusons maijā negaidīti piedzīvoja zaudējumu pret savu tautieti Džastinu Geiči, un, iespējams, tieši cīņa ar kādu no svara kategorijas zvaigznēm spētu pierādīt, ka 36 gadus vecais sportists “vēl nav norakstāms”.

Makgregors, savukārt, savā MMA profesionālajā karjerā izcīnījis 22 uzvaras un cietis četrus zaudējumus. 2018. gada oktobrī īru sportists ceturtajā raundā piekāpās krievu cīkstonim Habibam Nurmagomedovam, bet pēc tam atgriezās UFC apritē un šī gada janvārī pirmajā raundā tikai 40 sekunžu laikā uzveica Donaldu Seroni.

Jau ziņots, ka duelis par čempiona jostu vieglajā svarā starp Krievijas sportistu Habibu Nurmagomedovu un kalifornieti Džastinu Geiči notiks 24. oktobrī.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par