Bijusī KHL vienība ir parādā spēlētājiem un treneriem vairākus miljonus eiro

Bratislavas Slovan, sportazinas.com
Bratislavas "Slovan" | Foto: Bratislavas "Slovan"

Viens no Slovākijas pazīstamākajiem klubiem Bratislavas “Slovan” var izbeigt savu eksistenci finansiālo problēmu dēļ, ziņo “Sport.sk”.

“Mēs neslēpjam, ka esam partnera meklējumos, kurš uzņemtos uz sevi daļu no kluba izdevumiem,” atklāja Bratislavas vienības mārketinga direktors Milans Vaida. Neoficiāla informācija liecina, ka klubam vairāku gadu laikā uzkrājies parāds trīs miljonu eiro apmērā. “Slovan” nav samaksājis 60 spēlētājiem un treneriem.

Finansiālas problēmas mocīja komandu vairākus gadus un kļuva par iemeslu, kāpēc “Slovan” izstājās no Kontinentālās hokeja līgas (KHL). 2018./2019. gada sezona bija briesmīga, jo Bratislavas klubs izcīnīja vien 14 uzvaras 62 spēlēs un ar 33 punktiem ierindojās 12. vietā, atpaliekot no 11. pozīcijas par deviņiem punktiem.

2011./2012. gada sezonā “Slovan” 12. reizi kļuva par Slovākijas čempionu un pieņēma lēmumu iestāties KHL. Septiņu sezonu laikā Bratislavas vienība tikai divas reizes iekļuva Gagarina kausa izcīņā un abos gadījumos zaudēja jau pirmajā kārtā.

Aizvadītajā sezonā “Slovan” spēlēja vietējā čempionāta. Kad tas tika pārtraukts, galvaspilsētas klubs ieņēma otro vietu turnīra tabulā ar 34 uzvarām 48 cīņās.

“Slovan” ir viena no Slovākijas vecākajām hokeja komandām, kas dibināta 1921. gadā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par