Bijusī NBA zvaigzne Ouklijs trīs reizes mēģinājis krāpties Lasvegasas kazino

03/08/2018 17:40

Bijusī Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) zvaigzne Čārlzs Ouklijs pagājušajā mēnesī trīs reizes centies krāpties Lasvegasas “Hold’em” pokerā, vēsta vietne “TMZ Sports”.

Ouklijs tika arestēts 8. jūlijā pēc tam, kad kāds Nevadas azartspēļu biroja loceklis uz viņu norādīja, kā krāpnieku, kurš esot mēģinājis palielināt vai samazināt savu likmi pēc tam, kad partijas iznākums jau bija zināms.

Ouklijam par šādu pārkāpumu draudēja arī cietumsods, taču tas izpalika. Bijušajam basketbolistam gan nācās samaksāt līdz pat 10 000 ASV dolāru (8500 eiro) lielu naudas sodu.

Pašlaik 54 gadus vecais Ouklijs NBA nospēlēja 19 sezonas, lielāko daļu pavadot “Knicks” rindās, kur bija viena no sava laika spilgtākajām zvaigznēm.

Zīmīgi, ka pērn Ouklijam radās konflikts ar šī brīža “Knicks” īpašnieku Džeimsu Doulanu, bijušajam basketbolistam iesūdzot kluba īpašnieku tiesā par goda un cieņas aizskaršanu.

Pērn februāra sākumā notikušajā spēlē Ouklijs pēc konflikta ar Doulanu ar varu tika izraidīts no “Knicks” mājas spēles.

Pēcāk Ouklijs tika aizturēts un apsūdzēts piecos pārkāpumos, ieskaitot divos vardarbīgos uzbrukumos. Viņam tika dota iespēja panākt izlīgumu, taču Ouklijs no šādas iespējas atteicās.

Tikmēr pats Ouklijs pērn septembrī iesūdzējis tiesā kluba īpašnieku, izvirzot prasību tieši pret Doulanu.

Ouklija prasībā teikts, ka Doulans “nepārtraukti izrādījis necieņu” viņam, atsakoties no acu kontakta vai rokasspiediena, kā arī kluba bijušajai zvaigznei pašam bija jāmaksā par biļetēm uz spēli.

Pieslēgties

Dienas fokusā

07/03/2021 17:32

Guntis Šēnhofs: Ja mēs vēlamies kaut ko sasniegt, tad šī čomu bīdīšana ir jāpārtrauc…

Latvijas basketbols šobrīd nepiedzīvo vieglus laikus. Kopš tā sauktā “restarta” pēc 2009. gada cerētie panākumi nav sekojuši. Ar panākumiem domātas medaļas starptautiskās sacensībās. Vēl jo vairāk – gan vīriešu, gan…