Bikovs: Labprāt sastrādātos kopā ar Znaroku

20/12/2018 20:27

Pieredzējušais krievu hokeja treneris Vjačeslavs Bikovs Krievijas sporta portālam “Championat” komentējis viņam izteiktos darba piedāvājumus.

Bikovs izteicās: “Saņemu vairākus piedāvājumus no cienījamiem cilvēkiem, kas vēl Krievijas hokeja kontekstā atceras manu vārdu. Esmu ļoti pateicīgs par šādiem piedāvājumiem un par to, ka viņi saprot manu situāciju.”

“Pēdējā laikā esmu piedalījies vairākos projektos, kuros pildīju konsultanta lomu. Saņēmu piedāvājumus no vairākām komandām Šveicē un Krievijā. Labprāt sastrādātos ar Oļegu Znaroku un Zinetulu Biļaļetdinovu,” piebilda savulaik Krievijas izlasi trenējušais Bikovs.

Bikovs šosezon strādā par konsultantu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa čempiones Kazaņas “Ak Bars” zinātniski metodoloģiskajā hokejistu attīstības centrā.

Savukārt Znaroks bez darba ir jau kopš pagājušās sezonas noslēguma. Savulaik Latvijas izlasē spēlējušajam un to vadījušajam speciālistam kopā ar Hariju Vītoliņu neizdevās Sanktpēterburgas SKA ieviest Gagarina kausa finālā.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Artūrs Šilovs un Ronalds Ķēniņš
25/05/2022 10:45

Dominance iemetienos, nulle vārtu ailē un pateicība par nenogulētu sākumu – septiņi novērojumi pēc PČ spēles pret Zviedriju

Latvijas hokeja izlase dalība Pasaules čempionātā noslēgusi ar zaudējumu pret Zviedriju – 0:1. Snieguma ziņā ne tā sliktākā spēle, taču nevaru piekrist Vītoliņa pēcspēles sarunā ar žurnālistiem paustajam viedoklim, ka…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…