Bikše PK sacensībās 15 km klasiskā stila slēpojumā ierindojas 74. vietā

13/03/2021 15:10

Latvijas distanču slēpotājs Indulis Bikše sestdien Šveicē ierindojās 74.vietā Pasaules kausa sacensībās 15 kilometros klasiskā stila slēpojumā ar kopēju startu, kamēr uzvaru izcīnīja Krievijas Slēpošanas federācijas (FLGR) komandas pārstāvis Aleksandrs Boļšunovs. Boļšunovs distanci veica 34 minūtēs un 7,1 sekundē, par 18,4 sekundēm apsteidzot norvēģi Juhannesu Klēbo un par 18,9 sekundēm – Klēbo tautieti Polu Golbergu.

Bikše uzvarētājam zaudēja trīs minūtes un 40,6 sekundes, kas ļāva ieņemt 74.pozīciju 83 sportistu konkurencē. Šāds sniegums sportistam ļāva nopelnīt 150,87 FIS punktus.

Pasaules kausa kopvērtējuma vadībā ir uzvaru jau nodrošinājušais Krievijas Slēpošanas federācijas (FLGR) komandas pārstāvis Boļšunovs, kuram ir 1725 punkti. Seko viņa komandasbiedrs Ivans Jakimuškins ar 780 punktiem un itālis Federiko Pelegrīno ar 614 punktiem, kurš par punktu apsteidz norvēģi Juhannesu Klēbo.

Sestdien desmit kilometros klasiskajā stilā ar kopēju startu sacentīsies arī sievietes. Latvijas slēpotājas nebūs pārstāvētas. Svētdien slēpotājas cīnīsies 30 kilometru iedzīšanā brīvajā stilā, bet slēpotāji – 50 kilometros iedzīšanā brīvajā stilā. Tās būs pēdējās Pasaules kausa sacensības šajā sezonā, jo Pekinas trasē plānotās trīs disciplīnas vīriešiem un trīs sievietēm ir atceltas koronavīrusa pandēmijas dēļ.

Pieslēgties

Dienas fokusā

10/05/2021 20:31

Merzļikins par “Blue Jackets” vārtsargiem: Neviens nav muļķis, nedomāju, ka mēs abi ar Korpisalo paliksim šeit

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas “Blue Jackets” vārtsargs Elvis Merzļikins pēc aizvadītās sezonas izteicis komentārus par atlaisto treneri Džonu Totorellu, kā arī vērtējis komandas situāciju vārtsargu līnijā. Elvis Merzlikins…