Biļalovs: Šodien es noteikti nebiju labākais spēlētājs

13/02/2020 23:55

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba “Ak Bars” vārtsargs Timurs Biļalovs pēc uzvarētās spēles pret Rīgas “Dinamo” paudis viedokli, ka labākā spēlētāja balvas piešķiršana viņam ir saistīta ar Latvijas galvaspilsētā pavadīto laiku.

Jau ziņots, ka šodien rīdzinieki savā laukumā zaudēja “Ak Bars” ar 1:2. Mačā pret savu bijušo komandu Biļalovs atvairīja 24 no 25 metieniem.

“Domāju, ka labākais spēlētājs šodien ir visa komanda, bet labākā spēlētāja balvu man iedeva par “Dinamo” pavadīto laiku. Šodien spējām salauzt pretinieku uzbrukumā, puiši ir malači. Nejūtu nekādu spiedzi, kad rezultāts bija 1:1. Vienkārši bija jāatrod sava spēle, ko mēs arī izdarījām trešajā trešdaļā. Pēdējā minūtē pie “Ak Bars” vārtiem bija vairāki momenti, bet tas ir mans darbs. Labi, ka viss sanāca,” teica vārtsargs sarunā ar komandas preses dienestu.

Iepriekšējā sezonā mazpazīstamo krievu vārtsargu uzaicināja uz “Dinamo”. Taču viņa sniegums nelika vilties, jo leģionārs ātri izkonkurēja Kristeru Gudļevski un kļuva par pamatvārtsargu. 38 mačos Rīgā viņš apturēja 93% metienu, vidēji ielaižot 2,18 ripas. Biļalova kontā četras sausās spēles “Dinamo” formā.

Šosezon 24 gadus vecais hokejists ir “Ak Bars” pamatvārtsargs. Pirms mača pret “Dinamo” Biļalovs aizvadījis 28 spēlēs, kurās atvairījis 94,7% metienu un vidēji ielaidis 1,36 vārtus, savukārt astoņās cīņās viņa cietoksnis palicis neskarts. Tāpat krievu hokejists atjaunojis KHL un Krievijas čempionāta rekordu, nospēlējot 316 minūtes bez ielaistiem vārtiem.

Ar 85 punktiem 56 spēlēs “Ak Bars” ir Austrumu konferences līdere. Savukārt “Dinamo” ar 34 punktiem 56 mačos ir Rietumu konferences pastarīte.

Biļalovs: Sākumā Rīgā nespēlēju daudz, tad palūdzu treneriem, lai dod man iespēju